Пропонуємо послуги професійного відеооператора в м.Луцьк на захід будь-якого формату: весілля, День Народження, корпоратив, івент-вечірка, масові заходи, урочисті події тощо. Доручіть зйомку вашого свята справжнім профі, результат не заставить вас довго чекати, і неодмінно - буде неперевершеним! Індивідуальний підхід, сучасна апаратура, досвідчені відеографи, робота з виїздом по всій Україні.

Отримати консультацію та зробити замовлення професійної відеозйомки в Луцьку за тел. +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram)

Відеозйомка

будь-якого заходу

Ми надаємо послуги відеозйомки з 2013 року. У нашому штаті виключно професійні відеографи, кожен з яких спеціалізується на заходах різного формату і знає всі тонкощі та нюанси. Офіційне надання послуги, можливість розрахунку по безготівці, виїзд в будь-яке місто України, доступна ціна.

відезйомка на свято

ЗАМОВИТИ ВІДЕООПЕРАТОРА В ЛУЦЬКУ

Замовити професійну відеозйомку в м.Луцьк варто чи не на кожне свято, де є потреба зберегти у пам'яті найкращі моменти життя у "живому" форматі. Наші відеографи досвідчено відзнімуть ваш захід та якісно змонтують найкращі відеоролики для вас!

ТОП наших відеооператорів:

замовити відеозйомку на весілля

Весільний відеограф

ТОП 1

Знімає кожен етап весільної події: наряд, викуп нареченої, церемонію розпису, фотосесію, банкет.

замовити відеозйомку на випускний

ВІДЕОГРАФ НА ВИПУСК

ТОП 2

Знімає випускний в дитячому садочку, школі, коледжі, університеті. Зйомка випускників, їх батьків та вчителів.

замовити відеозйомку

СІМЕЙНИЙ ВІДЕОГРАФ

ТОП 3

Знімає будь-яке сімейне свято, робить відеоролики з пам'ятними прогулянками та подіями всієї родини.

відеооператор ціна

Комерційний відеограф

ТОП 4

Знімає бізнес-зутрічі та заходи, семінари, конференції, презентації. Робить рекламні відеоролики тощо.

послуги відеооператора

Дитячий відеограф

ТОП 5

Знімає дитячі свята та заходи. Бачить потрібний ракурс і "ловить" найкращі дитячі емоції.

відеограф на свято

корпоративний відеограф

ТОП 6

Знімає всі можливі корпоративні та приватні заходи, івент-вечірки, концерти та інші події.

Чому Event-Baza?

Ми - професійна агенція, яка надає послуги організації та проведення заходів будь-якого формату. Окрім того, ми пропонуємо послуги спеціалізованих відеооператорів і повністю ручаємось за їх роботу. За 10 років безупинної роботи ми відібрали тільки найкращих відеографів для співпраці. Тому якість та компетентність гарантуємо як ніхто інший!

професійна відеозйомка ціна

Замовити відеооператора в м.Луцьк

Перелічимо найосновніші й найголовніші переваги замовлення професійної відеозйомки від наших відеооператорів. Належне надання послуги та доступну ціну для кожного обіцяємо!

У розпорядженні наших відеооператорів тільки сучасні та якісні відеокамери та інше обладнання, яке допомагає надати послуги відеозйомки в Луцьку найкращим чином!

Кожен з наших спеціалістів має багаторічний досвід роботи й досконало знає про всі тонкощі процесу відеознімання. А ще - всі наші відеографи професійно і головне - самостійно - займаються монтажем відзнятих відеороликів.

Замовити відеозйомку від наших операторів можна на території всієї України. Відеооператор на виїзд в Луцьку та Волинськый області завжди готовий до роботи на будь-якій локації.

Найчастіші питання

На яку подію можна замовити відеооператора в Луцьку?

У нас є відеографи для таких подій, як: весілля, корпоративні та приватні заходи, музичні виступи, спортивні та бізнес-події.

Чи потрібно мати власне обладнання для замовлення послуги відеографа?

Зовсім ні! Наші відеооператори мають всю необхідну апаратуру для надання послуг з відеозйомки в повній мірі. Відеокамери та інше обладнання ми маємо своє! Якщо є потреба в додаткових реквізитах - таких як музичний супровід, оренда звуку та світла тощо, ви можете також замовити відразу в нас!

Чи працює відеооператор поза межами міста?

Так, наші відеографи працюють з виїздом по області, і навіть по країні. Тому абсолютно не виникне проблем якщо вам потрібна відеозйомка поза межами міста.

Яка ціна послуг відеооператора в м.Луцьк?

Ціна на послуги відеозйомки в Луцьку від професійного оператора може бути різною залежно від декількох факторів: формат заходу, його місце проведення, тривалість задіяння відеографа, складність монтажу ролика, рівень досвіду спеціаліста тощо. Щоб дізнатись актуальну цінову пропозицію індивідуально для свого випадку, зверніться за консультацію до нашого менеджера за телефоном.

Портфоліо наших відеооператорів

Ділимось частиною наших робіт. Наголошуємо, що ми в силі відзняти абсолютно будь-яку вашу подію. Для кожної з них ми маємо відеооператорів, які спеціалізуються саме на відеозйомці конкретної події. Саме завдяки цьому результат від надання послуги виходить не тільки гарним, але й повною мірою - найкращим!

Відеооператор Відгуки клієнтів

За 10-річний досвід роботи ми надали відео-послуги десяткам тисяч клієнтів, більшість з яких стали нашими постійними. Ми безмежно вдячні кожному за довіру та співпрацю. І безсумнівно ділимося вашими відгуками:

Наші Контакти
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги відеооператора та професійну відеозйомку будь-якої урочистої події можна в Луцьку та Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк) і навіть по всій Україні.