Івент-база та її історія

Про Компанію

Агенція свята Event-Baza - новий проект від Golden Light ProjectВ період пандемії засновники перейшли від організації та проведення світлодіодних шоу до загальної організації в івент індустрії. Після повномасштабного вторгнення та агресії до нашої держави, учасники Goldeng Light закінчують своє існування як артисти LED-SHOW,  а щоб не прив'язуватись до своєї старої назви та відповідного сайту, а саме led-show.com, створюють новий проект Event-Baza.comДо команди долучаються нові менеджери, організатори, артисти та підрядники і формують саме те, чим сьогодні ми і є - агенція свята Івент-База.

Івент База - це агенція свята з професійною командою, яка спеціалізується на організації святкових то урочистих подій та працює з 2010 року. Сьогодні ми є одними з лідерів в організації шоубізнесу в Україні та абсолютним лідером в чималій кількості тематик (напр. Ростові ляльки, Аніматори, Пневмомішки, еротичні танці, гоу-гоу, оренда та прокат звуку з діджеями і т. д.) Ми виконуємо завдання будь-якої складності, а головне по розумній ціні та з можливістю співпраці по розрахунковому рахунку, що дуже важливо для державних замовлень чи ТОВ.

Історія компанії

Golden Light - та минуле

Ще до свого створення, засновники Голден Лайта були молодими та амбіційними артистами. Всі починали з суміжних направлень, хто співав та говорив у мікрофон, хтось танцював, хтось грав на барабанах чи крутив музику в ролі діджея. Після невеликого об'єднання в промо групу для створення клубних вечірок, фестивалів та опенейрів в 2013-2014 співучасники починають роботу з інженерами та маркетологами і у 2015 створюють проект Golden Light Project. 

Спочатку це було шоу світлових роботів. Згодом до проекту долучали діджеїв, піджейок, ведучих. Згодом робили професійне паперове шоу та кріо шоу, розвивали направлення аніматорів, промо-акцій і навіть переводили проект в режим виробництва. Наприклад у свій час команда мала виробничі потужності по виробництву конфетті та паперу для паперового шоу. В 2018 проект ставив ставку на світлових піджейок з оригінальними образами для Go-Go Шоу. Проте початок пандемії почав будувати кінець існування Golden Light в том вигляді яким він був тоді. Можемо запропонувати вам переглянути архівні відео тих часів:

агенція Свята "Івент-База"

Event-Baza Беззаперечний лідер

В першу чергу, Івент-База - це досвідчена команда різносторонніх і по-справжньому особливих людей. Поєднуючи досвід та професійні навички один одного, ми створили неймовірний колектив, який вміє зробити "неможливе". Нам вдається створювати вишуканість та ексклюзивність у, здавалось би, банальних і напрочуд звичайних подіях. Ми бачимо ваше свято абсолютно з іншого ракурсу, не такого, як здатні уявити його ви. Наші фахівці знаходять креативний підхід всюди, де тільки виявляється така можливість, і саме ця креативність робить нас особливими.

Погодьтесь, що на сьогодні існує достатньо велика кількість агенцій, які пропонують свої послуги. Але далеко не всі вони працюють так довго, а й відповідно - кількість шоу та послуг можуть запропонувати значно меншу. Бо лише з часом приходить все: і нові профі в команду, і нові підрядники, і головне - нові вдосконалені ідеї! Тільки надаючи населенню послуги організації свят протягом багатьох років поспіль і безперервно, можна досягти значних результатів. І тільки так вибудовується справжня агенція свята, яка стає беззаперечним лідером!

агенція свята
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.