вигідно та актуально

ПАРТНЕРСТВО З EVENT-BAZA

За довгі роки плідної роботи Event-Baza налагодила успішну та взаємовигідну співпрацю з іншими артистами, підрядниками та всіма, хто пов'язаний з індустрією свят та розваг. Наші головні правила у партнерстві – взаємна повага, відповідальність та професійна етика. 

Щодня ми розширюємо коло наших друзів та партнерів! Саме тому запрошуємо до співпраці з нами на партнерських засадах творчих людей самих різних професій: артистів, ведучих, творчі колективи тощо, які працюють як на території України, так і за її межами. 

З питань співробітництва звертайтесь до нас за телефоном +38-095-650-00-44 (менеджер)або надсилайте на електронну пошту ivent.gl@gmail.com (керівництво - для глобальних питання)всю необхідну інформацію про свою діяльність з темою листа "Співробітництво", де вкажіть:

  • Коротку інформацію про себе та свою діяльність;
  • Посилання на ваші облікові записи в соціальних мережах;
  • Основні рекламні фото- та відеоматеріали;
  • Розцінки на ваші послуги;
  • Ваші контактні дані та місто в якому працюєте. 

Якщо Ви відчуваєте бажання розвиватися, творити, самореалізовуватися і добре заробляти, то не гайте часу і звертайтеся до нашої агенції. Будьте впевнені, що спільно ми зможемо досягти більшого та створити безліч цікавих та видовищних шоу-проектів!

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.