Навчально та пізнавально

Замовити майстер-клас для дітей

Потрібна весела й одночасно розвиваюча та пізнавальна розважальна програма для дітей на свято? Є ідеальне рішення: замовити послуги проведення дитячих майстер-класів. Ми маємо дуже багатий каталог професійних майстер-класів для дітей абсолютно різного віку: повчальні, змістовні, захопливі та розважливі програми для вашої малечі точно стануть в нагоді на будь-яке дитяче свято. Професійний підхід, талановиті майстри, якісне облаштування та безпечні матеріали гарантуємо. Знайдемо підхід до кожної дитини та навчимо її новому легко, швидко й головне - весело!

Замовити проведення майстер-класів для дітей можна з виїздом по Чернігову та Чернігівській області
Наш телефон: +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

Різновид МК

РОЗВИВАЮЧІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Майстер-класи для розвитку дітей - це МК, які сприяють розвитку різних навичок і областей діяльності дітей, а також розвивають їх мовлення, моторику, спортивні здібності тощо.

РІЗНОВИД МК

ТВОРЧІ
МАЙСТЕР-КЛАСИ

Творчі майстер-класи - це МК, які стимулюють творчий розвиток дитини, допомагають розвивати уяву та фантазію. Діти набувають унікальних навичок та проявляють свою здібність.

РІЗНОВИД МК

КУЛІНАРНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Майстер-класи з кулінарії - це МК, які навчать дітей готувати смачну їжу, розвиваючи при цьому їхні кулінарні навички та відкриваючи повний світ гастрономії.

Цікаво та весело

Найпопулярніші майстер-класи для дітей
Вище перераховані найпопулярніші майстер-класи для діток в Чернігові, проте це далеко не всі варіанти, які ми можемо для вас запропонувати. Отримайте повний каталог дитячих майстер-класів, зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом: подзвонити, написати у viber чи заповнити форму для зв'язку, наведену нижче.

CRM-форма з'явиться тут
Переваги послуги

Майстер-клас на виїзд

Замовити проведення майстер-класу для дітей в Чернігові - це завжди гарна ідея, коли мова йде про дитяче свято чи захід, на якому потрібна цікава розвага для дітей. На відміну від інших розважальних шоу, майстер-класи відрізняються своєю неординарністю, різносторонністю і головне - пізнавальністю. Адже кожен майстер-клас для дітей має повчальний зміст.

Професійні інструктори

Дитячі майстер-класи замовити які ми пропонуємо у нас, проводяться професіональними інструкторами та викладачами. Кожен з них має досвід роботи з дітьми та знає, як створити позитивне та навчальне середовище.

Різноманіть майстер-класів

Ви можете вибрати майстер-клас, який відповідатиме інтересам та віку саме ваших дітей. У нас надзвичайно великий каталог майстер-класів: для дівчаток, для хлопчиків, для школяриків, для малюків.

Безпека та весь необхідний для проведення інвентар

Замовити дитячий майстер-клас у нас 100% безпечно! Ми дбаємо про безпеку ваших дітей: використовуємо безпечні предмети та екологічні матеріали. Крім того, у нас завжди є все необхідне для проведення майстер-класів, докупляти нічого не потрібно.

Відпочинок для батьків

Під час проведення майстер-класу батьки можуть мати можливість відпочити, чи займатися своїми справами, поки їх діти займаються з професійними майстрами. Або ж мами й тата можуть брати участь у святкуванні й головне - без необхідності безпосередньо контролювати своїх дітей.

майстер клас для дітей замовити
майстер клас дітям

Найкраще з кращого

ТОП майстер-класів для дітей

Агенція свята Event-Baza має широкий вибір дитячих майстер-класів в Чернігові. У нас є абсолютно різносторонні програми для ваших діток, які підійдуть як зовсім малюкам, так і дорослішим дівчаткам й хлопчикам. Якщо на вашому святі присутні діти різної вікової групи, ми залюбки допоможемо підібрати той майстер-клас, який буде цікавим для кожної дитини. Адже МК - це не завжди суто для навчання, їх організовують і для веселої розваги. Запевняємо, що кожен наш майстер-клас відповідає всім правилам безпеки і завжди сприяє розвитку дітей, а саме:

  • Розвиток навичок: Майстер-класи допомагають дітям розвивати нові навички та вміння. Незалежно від того, чи це мистецтво, майстерність, наука або спорт, це завжди сприяє інтелектуальному та фізичному розвитку.
  • Підвищення самооцінки: Участь у майстер-класах допомагає дітям вірити в себе і свої здібності. Вони бачать свій прогрес і досягають успіхів, що підвищує їхню самооцінку та впевненість у собі.
  • Соціальні навички: Майстер-класи сприяють спілкуванню та взаємодії з однолітками та іншими дітьми. Вони можуть навчити командній роботі, співпраці, толерантності та розумінню інших.
  • Сприяння творчому мисленню: Проведення майстер-класів спонукає дітей думати творчо і шукати нові способи вирішення проблем. Це корисна навичка для розвитку у них критичного та аналітичного мислення.
  • Розвага та задоволення: Професійні майстер-класи - це завжди весело та захоплююче. Вони допомагають дітям насолоджуватися навчанням та відкривати для себе нові інтереси й хобі.

Замовляючи майстер-клас в м.Чернігів через агенцію свята Event-Baza ви робите гарну інвестицію у розвиток своєї дитини. Ми забезпечимо високу якість навчання ваших діток та подбаємо про їх безпеку під час проведення МК. Крім того, наші фахівці дадуть малечі експертні знання та досвід, які допоможуть кожній дитині розвиватися більш ефективно.

ТОП 1

Майстер-клас з виготовлення слаймів та лизунів

Слайми - це достатньо новий вид дитячої розваги, проте сьогодні вони на стільки популярні, що навіть найменша дитина знає, що таке слайм. Проте далеко не всі розуміють з чого його можна зробити в домашніх умовах. Саме тому наш трендовий майстер клас по виготовленню слаймів в Чернігові надасть можливість кожній дитині створити цю модну іграшку своїми ж руками. Повірте, буде цікаво й захопливо для всіх, навіть для батьків :)

Замовити майстер-клас з виготовлення слайму можна за телефоном +38-095-650-00-44 (viber).


майстер клас твістинг
ТОП 2

Майстер-клас з твістингу

Твістинг – це коли спритність рук майстра легко перетворює спеціальні повітряні кульки-ковбаски різного кольору на незвичайних звірят, мультяшних героїв, повітряні букети квітів, стильні фігурки, мечі та, навіть, кумедний одяг. А тепер уявіть захоплення дітей, які отримали яскраву тваринку або, наприклад, меч із повітряних кульок. Воно безмежне! Саме тому виїзні майстер-класи з твістингу - це ідеальне рішення для проведення будь-якого дитячого заходу. Так, можна замовити твістинг-шоу на день народження дитини або організувати проведення майстер-класу з твістингу в дитячому садочку чи школі. Майстер із задоволенням навчить діток опанувати мистецтво моделювання повітряних куль і допоможе зробити власні повітряні іграшки. Даний майстер-клас має такі переваги:

ТВІСТИНГ - це весело, бюджетно і доступно кожному

Захоплюючий майстер-клас по твістингу для дітей в м.Чернігів подарує їм яскраві враження та навчить робити кумедні іграшки самостійно, які потім можна взяти додому на пам'ять. Прикраси, виготовлені за допомогою твістинга, можна також використати в якості святкового декору. Майстер-клас з шаромоделювання замовити недорого і зручно, адже він може проходити у приміщенні або на свіжому повітрі.

твістинг - це повчально і корисно для розвитку дітей

Створення іграшок-фігурок із повітряних куль - це не тільки весело, а ще й дуже корисно для розвитку вашої дитини. Заняття твістингом позитивно впливають на розвиток дрібної моторики та логічного мислення дитини, розвивають її уяву, творчі та інтелектуальні здібності. Завдяки такому хобі, ваша малеча легко навчиться слідувати інструкціям і виконувати логічну послідовність дій.


ТОП 3

Майстер-клас з розпису пряників

Майстер-клас для дітей по розпису пряників в Чернігові - це чудова розвага, яка ще й має ряд дуже позитивних моментів. Прикрашаючи імбирні пряники діти розвивають уяву та проявляють всю свою креативність та всі творчі здібності. При цьом відбувається розвиток дитячої моторики й координації рук. 

Крім того, зазвичай замовити майстер-клас з розпису пряників більш актуально для групи діток, що ще й сприяє навчанню спільної діяльності та взаємодії з іншими дітьми. Створюючи унікальні малюнки на пряниках діти не тільки навчаються, але й весело проводять свій час. Це дуже гарна ідея для будь-якого дитячого свята!

Питання та відповіді

Замовити дитячий майстер-клас

Як обрати дитячий майстер-клас?

Допомога у виборі

Серед великої кількості запропонованих нами майстер-класів ви можете обрати саме той, який буде підходити вашим діткам найбільше! Обираючи МК для дітей орієнтуйтесь на їх власні уподобання та інтереси. Якщо ваші діти люблять малювати, ліпити й креативити, то варто замовити творчі майстер-класи для дітей; якщо ж малеча любить готувати, то можна замовити кулінарні дитячі майстер-класи; а якщо ви бажаєте, щоб діти під час майстер-класу більше уваги приділяли навчанню, то варто замовити майстер класи для розвитку дітей.

* Отримати допомогу у виборі МК можна проконсультувавшись з нашим менеджером вже зараз.

Чи проводиться майстер-клас на виїзд?

Проведення МК з виїздом

Звісно! Можна кожен наш майстер-клас замовити з виїздом на будь-яку локацію, в будь-яку точку міста Чернігів, і навіть поза його межі. Ми працюємо з виїздом по всій Україні. Наші професійні вчителі-майстри візьмуть з собою все необхідне для проведення дитячого майстер-класу і приїдуть у вказане місце в назначений час без запізнень!

* Для уточнення можливості виїзду на вашу геолокацію зверніться до менеджера за вказаним телефоном.

Як замовити послуги проведення дитячих майстер-класів?

Швидко і легко

Для того, щоб замовити майстер-клас для дітей з виїздом по Чернігову та Чернігівській області зателефонуйте нам за номером +38-095-650-00-44 або напишіть у viber чи telegram. Ввічливі та компетентні менеджери дадуть відповіді на всі питання, допоможуть з вибором МК, озвучать всі умови проведення та назвуть конкретну вартість вибраного майстер-класу. 

* Також ви можете замовити зворотний дзвінок і ми зателефонуємо вам самостійно в найкоротші терміни.

Яка ціна проведення майстер-класу для дітей?

Доступно й професійно

Ціна майстер-класу для дітей в м.Чернігів безпосередньо залежить від його виду. Творчий, кулінарний, розвиваючий МК - всі вони мають різну ціну, й назвати тут і зараз конкретну цифру просто неможливо. Також на вартість впливає дальність виїзду майстрів, необхідність в додаткових реквізитах чи послугах, кількість діток, для яких ви хочете замовити проведення дитячого майстер класу тощо. Проте запевняємо, що ціна на дитячий майстер-клас від нашої агенції невисока і сповна доступна кожному. Ми залюбки підберемо для вас той МК, який буде не тільки задовольняти інтереси ваших дітей, але й відповідатиме відведеному на це бюджету.

* Отримати актуальну цінову пропозицію на МК для дітей можна за вказаним телефоном, або написавши нам у viber.

Відгуки наших клієнтів

ТОП розваг для дітей

З майстер-класами замовляють

Ми як ніхто знаємо на скільки важливо отримати від святкової події максимум задоволення та зробити її ідеальною. І ми готові вам в цьому допомогти. Замовляйте послуги професійних артистів, акторів та цікаві розважальні шоу і будьте певні, що все у вас буде "по плану". Замовляючи майстер-класи на дитяче свято, можна і навіть дуже варто додати ще одну чи кільках супутніх послуг. Так ваш захід стане точно особливим і запам'ятовуючим. Вибір виключно за кожним з вас!

Дитячі
Аніматори

Великий каталог улюблених дітьми мультяшних та казкових образів. 
Доступна ціна.

Дитячий
Аквагрим

Професійний фейс-арт чудово доповнює будь-яке дитяче свято. Діти перетворюються на улюблених героїв, і це ВАУ! 

Професійний
Фотограф

Професійна фотозйомка.
Великий каталог фотографів.
Доступна ціна.

Організація
Дитячого свята

Креативна організація свята для дітей будь-якого формату. Розваги та різноманітні шоу.

Перегляньте повний каталог розважальних шоу від нашої агенції свята та обирайте потрібне прямо зараз. У разі, якщо є потреба в консультації менеджера - обов'язково телефонуйте нам за вказаним номером, або пишіть на viber чи telegram. Якісне обслуговування та доступну ціну гарантуємо!

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити проведення майстер-класів для дітей / дитячих майстер-класів можна з виїздом по Чернігову та Чернігівській області (Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Десна, Ічня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Прилуки, Седнів, Семенівка, Чернігів, Щорс) і навіть по всій Україні.