Найактуальніше для свята

Гелеві кульки в асортименті

Пропонуємо продаж кульок в асортименті: повітряні, гелієві, однотонні, пастель, металік, хром, круги, зірочки, сердечка, кульки-цифри чи букви, у формі тваринок і багато іншого. Також формуємо різноманітні композиції з кульок: букети, коробки-сюрприз, фігури. Швидке оформлення замовлень, оперативна доставка по всій Україні, приємні і доступні кожному ціни. Щоб ознайомити з повним асортиментом, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Купити кульки для свята оптом чи в роздріб можна з доставкою по Хмельницькому та Хмельницькій області.
Наш телефон: +38-095-650-00-44 (viber/telegram).

Чому актуально?

Купити повітряні кульки

Кульки - це повноцінний атрибут чи не кожного свята! Їх вже давно вважають справжнім символом будь-якої урочистої події. Надувні кульки купити в Хмельницькому доречно абсолютно завжди і всюди: будь це грандіозне весілля, випускний в школі, корпоратив, день народження, чи навіть звичайне домашнє свято для дітей. Вони всюди створять не тільки чудову атмосферу, але й подарують багато радощів всім присутнім. 

Тим більше повітряні кульки можна використовувати у багатьох іпостасях:

Кульки для оформлення локації

Надувні кульки для декорування приміщень використовуються найчастіше! Вони є відмінним для цього завдання атрибутом. Ніщо інше не зрівняється з кульками та не принесе такого яскравого декору. Різномаїття варіантів робить кульки незамінними в оформленні будь-якої святкової локації.

Кульки для фотозони

Практично на кожному святі є місце, де гості роблять фотознімки на пам'ять. І повітряні кульки - це ідеальний варіант для того, щоб зекономить на замовленні дорогої фотозони і зробити унікальне місце для фото своїми руками, враховуючи тільки власні побажання!

Кульки на подарунок

Гелієві кульки слугують чудовим подарунком, або принаймні є яскравим доповненням до будь-якого подарунку. Ми можемо запропонувати вам навіть коробки-сюрпризи з кульками, або ексклюзивні букети та композиції з кульок. Чим не повноцінний презент для іменинника чи коханої людини?!

купити кульки

CRM-форма появится здесь

Різновид повітряних кульок

Які кульки обрати?

Повітряні кульки різновид мають великий, проте в залежності від матеріалу вони поділяються всього на два види. Це фольговані (кульги з фольги) та латексні (класичні надувні кульки). Кожен із видів має власні переваги та недоліки, відносно один до одного, та підходить для конкретних випадків та подій. Тому вибір залежить від вашого конкретного застосування. Для цього пропонуємо більш детально розібратись у питанні "які кульки кращі: з фольги, чи з латексу?".

Фольговані кульки

Фольговані повітряні кульки мають кілька переваг порівняно зі звичайними латексними кульками. Наприклад:

 • Тривалість польотів: вони можуть триматися в повітрі значно довше, ніж латексні, оскільки фольга має меншу проникливість для газів.
 • Стійкість до температури: фольга менше реагує на зміни температури порівняно з латексом, тому ці кульки підходять для використання як у приміщенні, так і на вулиці, і головне - в різних погодних умовах.
 • Великий асортимент: кульки з фольги в Хмельницькому доступні до замовлення в різноманітних розмірах і формах, включаючи кульки з цифрами, літерами та тематичними малюнками. Це дозволяє створювати більше оригінальних та креативних декорацій.
 • Можливість заповнення гелієм: заповнені гелієм фольговані кульки зберігають свій початковий вигляд до 30 днів і навіть довше.
 • Висока стійкість до розтягування:
 • Можливість надування гарячим повітрям: серед кульок із фольги існують навіть такі, які можна надувати гарячим повітрям. Саме це дозволяє створювати великі арки та інші нестандартні святкові конструкції.

Переваги кульок із фольги звісно вагомі. І їх значно більше, порівняно з класичними надувними кульками. А ось щодо недоліків - то тут є лише один момент: ціна фольгованих кульок значно дорожча.

кульки з фольги купити

Латексні кульки

Залежно від конкретного застосування та ваших потреб, вибір між латексними та фольгованими кульками може залежати від ряду факторів, таких як бюджет, екологічні питання, дизайн та тривалість польотів. Якщо ж ви хочете купити недорогі кульки в м.Хмельницький, то латексні - це те, що вам потрібно. Вони теж мають ряд переваг:

 • Економічність: вони зазвичай є дешевшими порівняно з фольгованими. Саме цей фактор робить кульки з латексу такими популярними в організації масових заходів або навпаки - бюджетних подій.
 • Екологічність: латекс є природним матеріалом, і "відпрацьовані" латексні кульки розкладаються швидше, ніж фольговані. Крім того, сьогодні навіть можна купити кульки з біорозкладаючого латексу.
 • Різноманітність кольорів і розмірів.
 • Можливість друку: зараз часто практикується друк на повітряних кульках. Латексні для цього підходять ідеально.
 • Легкість надування: вони легко надуваються, і їх можна швидко заповнити повітрям чи гелієм без великих зусиль.
 • Можливість створення арок та фігур: латексні кульки добре піддаються обробці та маніпуляціям. Це дозволяє створювати з них фігури різних форм, включаючи арки, квіти, образи тварин та ін.

Ціна латексних кульок в Хмельницькому менша та абсолютно доступна кожному!

надувні кульки купити

Кульки повітряні Хмельницький: асортимент

Насправді асортимент повітряних кульок дуже широкий: від звичайних і маленьких, до вишуканих композицій. Представити на одній сторінці сайту всі можливі варіанти - це практично нереально! Тому пропонуємо ТОП найцікавіших та найпопулярніших варіантів, проте пам'ятайте, що це далеко не все, що ми можемо вам запропонувати. У нас ви зможете купити кульки для свята будь-якого виду, розміру, кольору, форми і т.д. Для оформлення замовлення або для уточнення наявності того чи іншого товару, сміло телефонуйте за номером +38-095-650-00-44 або пишіть нам у viber чи telegram і ми скинемо вам всі доступні до замовлення пропозиції.

Кульки для дітей в Хмельницькому

Купити надувні кульки для дітей - це найкраща ідея! Вони стануть чудовим подарунком як для дівчаток, так і для хлопчиків. Адже всі діти люблять кульки понад усе. Скільки б їм років не було! Ви можете замовити гелієві кульки по штучно, але ж оформити замовлення на оригінальну композицію з кульок для дітей: ми разом з вами підберемо найкращі варіанти та порадимо, яким чином скомбінувати кульки між собою, щоб вони виглядали органічно й по-особливому!


Кульки на день народження в м.Хмельницький

Надувні кульки на день народження - завжди вдалий варіант! Їх можна дарувати як дітям, так і дорослим. Ми маємо у своєму асортименті кульки-цифри та кульки-літери, з допомогою яких легко допоможемо уособити кожну композицію. Або ж у нас можна купити букети з кульок, замовити друк на кульках, а для поціновувачів справжнього дива - у нас є коробка-сюрприз з надувними кульками. Не гайте часу - телефонуйте вже зараз! Наш телефон: +38-095-650-00-44


Кульки для особливих подій

Повітряні кульки на День Святого Валентина, заручини (освідчення в коханні) чи на весілля - це те, без чого у цьому випадку не обійтись! Ними можна прикрасити приміщення чи локацію на вулиці, весільне авто чи паті-бас, в якому проходить дівоча чи парубкова вечірка, а ще - просто запустити у повітря красиві комбінації кульок або поодинокі кульки, в процесі чого загадувати заповітні бажання.


Кульки для фотозони в Хмельницькому

Замовити надувні кульки з гелію в м.Хмельницький дуже актуально для оформлення фотозони власноруч. Насправді це гарний варіант для того, щоб облаштувати красиву зону для фото у власному будинку, ресторані чи навіть на вулиці і при цьому заплатити значно менше, ніж за готову фотозону. Купити кульки оптом вигідніше, практичніше і зручніше! Та і зробити все у такому випадку ви зможете на свій власний смак, а не підлаштовуватись під варіанти, які пропонують вам місцеві організатори свят. Варіантів для фотозони своїми руками в просторах інтернету безліч! Головне - знайти де купити якісні надувні кульки. І Event-Baza вам у цьому з радістю допоможе!


Ціна кульок в Хмельницькому

Яка ціна надувних кульок?

Ціна повітряних кульок в м.Хмельницький залежить від їх різновиду, кількості, складності виконання композицій тощо.Наприклад, ціна гелієвих кульок вища за ціну повітряних, а класичні латексні кульки купити можна за значно меншою вартістю, аніж фольговані. Або ж так само, купуючи кульки оптом, вони обходяться набагато дешевше, ніж замовляти їх по штучно.

Щоб дізнатись актуальну вартість того чи іншого виду кульок, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми обов'язково надішлемо вам всі можливі пропозиції.

А для загального розуміння, пропонуємо перелік факторів, які прямо та безпосередньо впливають на формування ціни на повітряні кульки:

 • розмір і форма кульок;
 • матеріал виготовлення;
 • складність дизайну та друку;
 • кількість кульок в замовленні;
 • сезонність та попит;
 • необхідність у додаткових послугах;
 • доставка та упаковка.
У будь-якому разі ми запевняємо, що серед всього нашого асортименту, ви обов'язково знайдете саме ті кульки надувні, ціна яких вам підійде!

Вам може бути цікаво

З кульками  замовляють

Фотозона

Виготовлення та установка святкової фотозони. Будь-яка тематика, будь-який колір, будь-який дизайн та декор.

Торт

Виготовлення святкових тортів за будь-якої нагоди. Великий каталог, а також виготовлення за індивідуальним дизайном.

Піньята

Великий вибір піньят від виробника. Різні розміри, різні дизайни.Піньяти якісні, цупкі, можна додати маску та біту.

Фотограф

Професійні, досвідчені фотографи, які закадрують найщасливіші миті будь-якого свята.

Наші Контакти

CRM-форма появится здесь

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Купити повітряні кульки / гелеві / фольговані / кульки-цифри / кульки-букви / букети з кульок / коробки-сюрпризи з кульками / на день народження / весілля можна оптом або по штучно з доставкою по Хмельницькому та Хмельницькій області (Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів. Летичів, Нетішин, Полонне, Понінка, Славута, Старокостянтинів, Теофіполь, Хмельницький, Шепетівка) і навіть по всій Україні.