Феєричне шоу на свято

Вогняне шоу на виїзд

Пропонуємо проведення феєричного вогняного шоу на замовлення в м.Запоріжжя. Ексклюзивні трюки у виконанні досвідчених професійних артистів зачарують кожного глядача. Це ідеальний варіант розваги для свята будь-якого формату: будь це звичайний День Народження чи грандіозне весілля. Таке шоу здатне вразити всіх і всюди. Яскраві костюми, талановиті виконавці, унікальні програми - такого ви ще не бачили ніде! Маємо весь необхідний інвентар та приналежності для створення неповторного та особливого свята, про яке ви так мрієте!

Замовити Вогняне Шоу / Fire Show можна з виїздом по Запоріжжю та Запорізькій області.
Наш телефон +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

На яку подію замовити Fire Show?

CRM-форма з'явиться тут
Актуальність послуги

Вогняне шоу або Театр вогню

Вогняне Шоу на замовлення в Запоріжжі має багато переваг, саме тому це так актуально сьогодні. Вражаюче Шоу Вогню зробить кожне свято особливим і справді дивовижним!

Вражаючий видовищний ефект

Fire-шоу завжди привертає увагу і залишає незабутні враження. Вогняні феєрверки, синхронізовані з музикою та ексклюзивними трюками артистів, створюють видовищність і надзвичайну красу.

Особлива атмосфера свята

Вогняне шоу замовити яке ви можете прямо зараз, додасть шар феєрії та святкового настрою до будь-якого заходу.

Виразний завершальний акорд

Шоу Вогню - це також чудовий способів завершити свято або урочисту подію. Воно залишить незабутнє враження для всіх гостей та створить ефектний завершальний акорд вашої події.

шоу вогню

Професійне Вогняне Шоу на свято в м.Запоріжжя

Артисти Fire-Show

У нас виключно професійні та надзвичайно талановиті виконавці Вогняного Шоу. Кожен учасник шоу вогню - це справжній артист, який володіє абсолютно всіма техніками, вправно користується вогняними атрибутами та вміло створює неймовірні трюки. У нашому штаті тільки найкращі артисти, які роблять найкраще Fire-шоу в Україні! Стандартна програма Вогняного Шоу може включати від 1 до 10 виконавців. Найбільш популярний варіант - це 3-5 артистів (і видовищно, і по вигідно по ціні).

Реквізити для Вогняного Шоу

Наші артисти використовують найрізноманітніші атрибути та реквізити для створення того самого ВАУ-ефекту від Вогняного Шоу. Проте, якщо говорити про стандарти, то до базових реквізитів в даному мистецтві належать: різні види поїв, віяла та їх аналоги, стафи (жезли та посохи), плювки вогнем тощо. Вогняних перфомансів існує дуже велика кількість, але вищеперераховані - це база, якою повинні володіти всі без виключення артисти, які надають послуги Вогняного Шоу на замовлення.

Образи артистів Fire-Шоу

Далеко не всі виконавці Вогняного Шоу ставляться до надання даної послуги комплексно та з усім професіоналізмом. Багато хто нехтує підбором відповідних образів, і це дуже велика помилка з точки зору таких артистів. Адже костюм для фаєр-шоу - це один із основних аспектів в організації Шоу Вогню. Наші артисти мають надзвичайно великий "гардероб", в якому обов'язково знайдеться саме той образ, який відмінно підійде як під формат самого виступу, так і під формат вашої святкової події.

Музичний супровід Fire-Show

Музика для Вогняного Шоу - це один із найвагоміших моментів! Чому? Тому що від музичного треку, під який відбувається постановка вогняного шоу, залежить не тільки загальна картинка, але й можливість артистів передати відповідні емоції глядачам. Погодьтесь, якщо один і той же трек звучатиме на фестивалі та на ювілеї - це буде два абсолютно різних виступи. Формат свята неабияк відіграє роль у підборі музичного супроводу. І ми це розуміємо, як ніхто інший! Наші виконавці фаєр-шоу з усією відповідальністю ставляться до даного процесу підготовки вистави, тому наше Фаєр-шоу на весілля та Шоу Вогню на День народження істотно відрізняються (на відміну від інших виконавців, що надають такі послуги).

VIP Fire-Шоу з виїздом на локацію

Event-Baza - це професійна агенція свята, тому кожна наша послуга є так само професійною! А значить ми маємо у своєму розпорядженні не тільки базові (стандартні) реквізити для проведення фаєр-шоу, але й рідкісні та ексклюзивні атрибути. Так, наприклад, для вас ми можемо організувати проведення Вогняного Шоу в м.Запоріжжя з використанням наступних реквізитів:

Піротехніка на поях та віялах

Використання піротехніки у вогняному мистецтві надає особливого шарму та вишуканості. Хаотичні іскри, які розлітаються на відстань до 2-х метрів, створять вражаючий ефект. Але! З піротехнікою повинен працювати виключно професіонал!

Вогняний куб та вогняна сфера

3D квадрат або палаючий марс (так називають вогняний куб і сферу відповідно) - безумовно найскладніші реквізити у мистецтві фаєр-шоу. Ними керувати надзвичайно важко, тому запропонувати такий вид Вогняного Шоу можуть далеко не всі його виконавці. Але ті, хто опанував Куб та Сферу, роблять справжні чудеса у своєму виступі!

Драгонстафф

Артистів, які навчились керувати двометровим жезлом, на краях якого розгалуження вогняних факелів, дуже цінують в Театрі Вогню. Це одне з найяскравіших та найдивовижніших видовищ!

Вогняні написи

Наші артисти можуть виконувати ріноманітні написи вогнем в процесі свого виступу. Але крім того, ми можемо виготовити вогняні написи на замовлення будь-якої складності, викоритовуючи при цьому відповідні кострукції та фітелі.

фаєр шоу ціна
фаєр шоу замовити

Родзинка Шоу

Вогнемет & Fire-Show

Вогнемет - це спеціальний пристрій (іншими словами - пушка), який використовується для створення вогняних струменів, фонтанів або інших ефектів у фаєр-шоу. Вогнемети можуть бути різними за розміром, потужністю та конструкцією, але загальний принцип їх дії полягає у викиді горючої речовини через спеціальний вихідний отвір під великим тиском.

Результат від роботи вогнеметів вражаючий! Ніякий інший вогняний реквізит не здатний на те, що робить ця пушка в руках професіонала. Головне тут - вправно ним користуватись. Вогнемети потребують особливої уваги та особливого використання, тому дуже важливо, щоб таке обладнання не потрапило до рук недосвідчених осіб. Це можу бути вкрай небезпечно!

Задіяння вогнеметів у вогняних виставах робить їх по-справжньому особливими, феєричними, яскравими, потужними, неповторними! Проте є один мінус, вогнемети не можна використовувати у приміщеннях. Тому якщо ви хочете замовити Вогняне Шоу в ресторан, нічний клуб чи додому, то фаєр-шоу буде, але з задіянням будь-яких інших реквізитів, окрім вогнемета. Також дане обладнання заборонено до використання, якщо поряд є легкозаймисті предмети.

Ціна Fire Show в Запоріжжі

Яка вартість Вогняного шоу?

Ціна на Вогняне Шоу в м.Запоріжжя може значно варіюватися, так як залежить від багатьох факторів:

  • Тривалість і складність виступу: чим триваліший та складніший виступ, тим більше обладнання, часу та досвіду потрібно для його виконання;
  • Кількість вогняних ефектів: кількість та різноманітність ефектів, які включені в виступ, так само впливає на вартість послуги;
  • Масштаб і місце проведення: місце проведення фаєр-шоу також має вплив на ціну послуги. Для прикладу, Вогняне Шоу на великому стадіоні буде дорожчим через потребу в більшому обсязі піротехніки та реквізиту;
  • Матеріали та обладнання: ціна Шоу Вогню прямо залежить від використовуваних матеріалів та обладнання. Вогняні факели, піротехнічні суміші та інше обладнання можуть не входити до вартості послуги й оплачуватись окремо;
  • Локація та дальність виїзду: замовити Вогняне Шоу можна з виїздом в будь-яку точку України й навіть за кордон. Але варто враховувати, що дальність виїзду також впливає на ціну послуги. 

Щоб дізнатись актуальну ціну на Вогняне Шоу в Запоріжжі для свого конкретного випадку (враховуючи всі власні побажання) зателефонуйте за вказаним номером телефону або напишіть нам на viber. В результаті ви отримаєте як якісну консультацію менеджера, так і справжній Театр Вогню на своє свято!

вогняне шоу фаєр

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити Вогняне Шоу / Шоу Вогню / Fire-Show / Fire Шоу / Театр Вогню на весілля / День Народження / корпоратив чи інше свято можна з виїздом по Запоріжжю та Запорізькій області (Якимівка, Біляївка, Бердянськ, Василівка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка, Дніпровська, Куйбишеве, Кушугум, Мелітополь, Михайлівка, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Енергодар) і навіть по всій Україні.