Феєричне шоу на свято

Вогняне шоу на виїзд

Пропонуємо проведення феєричного вогняного шоу на замовлення в м.Київ. Ексклюзивні трюки у виконанні досвідчених професійних артистів зачарують кожного глядача. Це ідеальний варіант розваги для свята будь-якого формату: будь це звичайний День Народження чи грандіозне весілля. Таке шоу здатне вразити всіх і всюди. Яскраві костюми, талановиті виконавці, унікальні програми - такого ви ще не бачили ніде! Маємо весь необхідний інвентар та приналежності для створення неповторного та особливого свята, про яке ви так мрієте!

Замовити Вогняне Шоу / Fire Show можна з виїздом по Києву та Київській області.
Наш телефон +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

На яку подію замовити Fire Show?

CRM-форма з'явиться тут
Актуальність послуги

Вогняне шоу або Театр вогню

Вогняне Шоу на замовлення в Києві має багато переваг, саме тому це так актуально сьогодні. Вражаюче Шоу Вогню зробить кожне свято особливим і справді дивовижним!

Вражаючий видовищний ефект

Fire-шоу завжди привертає увагу і залишає незабутні враження. Вогняні феєрверки, синхронізовані з музикою та ексклюзивними трюками артистів, створюють видовищність і надзвичайну красу.

Особлива атмосфера свята

Вогняне шоу замовити яке ви можете прямо зараз, додасть шар феєрії та святкового настрою до будь-якого заходу.

Виразний завершальний акорд

Шоу Вогню - це також чудовий способів завершити свято або урочисту подію. Воно залишить незабутнє враження для всіх гостей та створить ефектний завершальний акорд вашої події.

шоу вогню

Професійне Вогняне Шоу на свято в м.Київ

Артисти Fire-Show

У нас виключно професійні та надзвичайно талановиті виконавці Вогняного Шоу. Кожен учасник шоу вогню - це справжній артист, який володіє абсолютно всіма техніками, вправно користується вогняними атрибутами та вміло створює неймовірні трюки. У нашому штаті тільки найкращі артисти, які роблять найкраще Fire-шоу в Україні! Стандартна програма Вогняного Шоу може включати від 1 до 10 виконавців. Найбільш популярний варіант - це 3-5 артистів (і видовищно, і по вигідно по ціні).

Реквізити для Вогняного Шоу

Наші артисти використовують найрізноманітніші атрибути та реквізити для створення того самого ВАУ-ефекту від Вогняного Шоу. Проте, якщо говорити про стандарти, то до базових реквізитів в даному мистецтві належать: різні види поїв, віяла та їх аналоги, стафи (жезли та посохи), плювки вогнем тощо. Вогняних перфомансів існує дуже велика кількість, але вищеперераховані - це база, якою повинні володіти всі без виключення артисти, які надають послуги Вогняного Шоу на замовлення.

Образи артистів Fire-Шоу

Далеко не всі виконавці Вогняного Шоу ставляться до надання даної послуги комплексно та з усім професіоналізмом. Багато хто нехтує підбором відповідних образів, і це дуже велика помилка з точки зору таких артистів. Адже костюм для фаєр-шоу - це один із основних аспектів в організації Шоу Вогню. Наші артисти мають надзвичайно великий "гардероб", в якому обов'язково знайдеться саме той образ, який відмінно підійде як під формат самого виступу, так і під формат вашої святкової події.

Музичний супровід Fire-Show

Музика для Вогняного Шоу - це один із найвагоміших моментів! Чому? Тому що від музичного треку, під який відбувається постановка вогняного шоу, залежить не тільки загальна картинка, але й можливість артистів передати відповідні емоції глядачам. Погодьтесь, якщо один і той же трек звучатиме на фестивалі та на ювілеї - це буде два абсолютно різних виступи. Формат свята неабияк відіграє роль у підборі музичного супроводу. І ми це розуміємо, як ніхто інший! Наші виконавці фаєр-шоу з усією відповідальністю ставляться до даного процесу підготовки вистави, тому наше Фаєр-шоу на весілля та Шоу Вогню на День народження істотно відрізняються (на відміну від інших виконавців, що надають такі послуги).

VIP Fire-Шоу з виїздом на локацію

Event-Baza - це професійна агенція свята, тому кожна наша послуга є так само професійною! А значить ми маємо у своєму розпорядженні не тільки базові (стандартні) реквізити для проведення фаєр-шоу, але й рідкісні та ексклюзивні атрибути. Так, наприклад, для вас ми можемо організувати проведення Вогняного Шоу в м.Київ з використанням наступних реквізитів:

Піротехніка на поях та віялах

Використання піротехніки у вогняному мистецтві надає особливого шарму та вишуканості. Хаотичні іскри, які розлітаються на відстань до 2-х метрів, створять вражаючий ефект. Але! З піротехнікою повинен працювати виключно професіонал!

Вогняний куб та вогняна сфера

3D квадрат або палаючий марс (так називають вогняний куб і сферу відповідно) - безумовно найскладніші реквізити у мистецтві фаєр-шоу. Ними керувати надзвичайно важко, тому запропонувати такий вид Вогняного Шоу можуть далеко не всі його виконавці. Але ті, хто опанував Куб та Сферу, роблять справжні чудеса у своєму виступі!

Драгонстафф

Артистів, які навчились керувати двометровим жезлом, на краях якого розгалуження вогняних факелів, дуже цінують в Театрі Вогню. Це одне з найяскравіших та найдивовижніших видовищ!

Вогняні написи

Наші артисти можуть виконувати ріноманітні написи вогнем в процесі свого виступу. Але крім того, ми можемо виготовити вогняні написи на замовлення будь-якої складності, викоритовуючи при цьому відповідні кострукції та фітелі.

фаєр шоу ціна
фаєр шоу замовити

Родзинка Шоу

Вогнемет & Fire-Show

Вогнемет - це спеціальний пристрій (іншими словами - пушка), який використовується для створення вогняних струменів, фонтанів або інших ефектів у фаєр-шоу. Вогнемети можуть бути різними за розміром, потужністю та конструкцією, але загальний принцип їх дії полягає у викиді горючої речовини через спеціальний вихідний отвір під великим тиском.

Результат від роботи вогнеметів вражаючий! Ніякий інший вогняний реквізит не здатний на те, що робить ця пушка в руках професіонала. Головне тут - вправно ним користуватись. Вогнемети потребують особливої уваги та особливого використання, тому дуже важливо, щоб таке обладнання не потрапило до рук недосвідчених осіб. Це можу бути вкрай небезпечно!

Задіяння вогнеметів у вогняних виставах робить їх по-справжньому особливими, феєричними, яскравими, потужними, неповторними! Проте є один мінус, вогнемети не можна використовувати у приміщеннях. Тому якщо ви хочете замовити Вогняне Шоу в ресторан, нічний клуб чи додому, то фаєр-шоу буде, але з задіянням будь-яких інших реквізитів, окрім вогнемета. Також дане обладнання заборонено до використання, якщо поряд є легкозаймисті предмети.

Ціна Fire Show в Києві

Яка вартість Вогняного шоу?

Ціна на Вогняне Шоу в м.Київ може значно варіюватися, так як залежить від багатьох факторів:

  • Тривалість і складність виступу: чим триваліший та складніший виступ, тим більше обладнання, часу та досвіду потрібно для його виконання;
  • Кількість вогняних ефектів: кількість та різноманітність ефектів, які включені в виступ, так само впливає на вартість послуги;
  • Масштаб і місце проведення: місце проведення фаєр-шоу також має вплив на ціну послуги. Для прикладу, Вогняне Шоу на великому стадіоні буде дорожчим через потребу в більшому обсязі піротехніки та реквізиту;
  • Матеріали та обладнання: ціна Шоу Вогню прямо залежить від використовуваних матеріалів та обладнання. Вогняні факели, піротехнічні суміші та інше обладнання можуть не входити до вартості послуги й оплачуватись окремо;
  • Локація та дальність виїзду: замовити Вогняне Шоу можна з виїздом в будь-яку точку України й навіть за кордон. Але варто враховувати, що дальність виїзду також впливає на ціну послуги. 

Щоб дізнатись актуальну ціну на Вогняне Шоу в Києві для свого конкретного випадку (враховуючи всі власні побажання) зателефонуйте за вказаним номером телефону або напишіть нам на viber. В результаті ви отримаєте як якісну консультацію менеджера, так і справжній Театр Вогню на своє свято!

вогняне шоу фаєр

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити Вогняне Шоу / Шоу Вогню / Fire-Show / Fire Шоу / Театр Вогню на весілля / День Народження / корпоратив чи інше свято можна з виїздом по Києву та Київській області (Баришівка, Біла Церква, Березань, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Володарка, Вишгород, Глеваха, Гостомель, Іванків, Ірпінь, Кагарлик, Київ, Коцюбинське, Макарів, Миронівка, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Прип'ять, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Тараща, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чорнобиль, Яготин) і навіть по всій Україні.