Топ пропозиція

Діджей на свято в Харкові

Супер пропозиція - замовити послуги Діджея на святкування будь-якої події з виїздом на будь-яку локацію. Це може бути діджей на весілля, День народження, корпоратив, концерт чи іншу святкову подію. Допоможемо провести незабутнє Діджей-Шоу в нічому клубі чи ресторані, або просто на стадіоні! Можливості необмежені - все залежить від вашої власної фантазії. Професійні музиканти влаштують незабутню атмосферу будь-де і будь-коли!

Замовити послуги Діджея / Діджей-Шоу на свято можна з виїздом по Харкову та Харківській області.
Наш телефон -
+38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

На яке свято та куди

Замовити Діджея або Діджей-Шоу

Послуги Професійних Діджеїв в Харкові наразі дуже актуальні. Це аргументовано безліччю факторів: починаючи від чудового рішення для розваги гостей і закінчуючи універсальністю таких артистів. Діджей-Шоу буде доречним на кожній святковій події, і не тільки для дорослих, але й для дитячих свят! Ми ж пропонуємо замовити Діджея виключно високого рівня досвідченості, маючого всю необхідну техніку та обладнання для влаштування справжнього, яскравого, феєричного, незабутнього та неповторного Шоу на вашому святі.

До ТОП заходів та локацій, на які Діджей-Шоу замовити в м.Харків найбільш актуально, належать наступні:

діджей на весілля

Діджей на весілля

Замовити діджея на весілля - ідеальне рішення! Різноманітна музика, постійний музичний супровід, професійний звук - це те, що треба для весілля.

діджей на корпоратив

Діджей на корпоратив

Замовити діджея на корпоративне свято - означає отримати якісний музичний супровід у поєднанні з чудовою розвагою та відпочинком.

діджей на день народження

Діджей на вечірку

Послуги діджея замовити варто й на День Народження, дівочий чи парубоцький вечір та на іншу приватну вечірку. Сучасні музичні треки від профі гарантовані!

діджей на дитяче свято

Діджей на дитяче свято

Дитячий Діджей - це особливий вид музикантів, які влаштовують дуже круті вечірки для дітлахів. Також можна замовити майстер-клас по діджеїнгу.

замовити діджея на корпоратив

Діджей на Новий Рік

Великі та невеликі новорічні святкування з діджеєм можуть бути піднесені до нового рівня корпоративів, бо на них пануватиме особлива атмосфера.

замовити діджея на свято

Діджей на фестиваль

Діджеї часто беруть участь у різних музичних фестивалях і концертах. Це стає повноцінною частиною розважальної програми таких заходів.

діджей в нічний клуб

Діджей в нічний клуб

Діджей-Шоу в нічному клубі - це родзинка на торті! Від майстерності та досвідченості музиканта залежить проведення всього свята! 

послуги діджея

Діджей-шоу на природі

Вечірки на відкритому повітрі з Діджеями стають особливими та набувають чудової атмосфери. Це може бути як барбекю та пікнік, так і фестиваль та ін.

Щоб замовити послуги Діджея на свято в Харкові та Харківській області зателефонуйте нам за номером +38-095-650-00-44 або напишіть у viber та озвучте всі свої побажання. Ми надамо відповіді на всі ваші питання, швидко підберемо найкращого діджея для вашого конкретного випадку та професійно організуємо для вас надзвичайне Діджей-Шоу, що запам'ятається всім гостям свята назавжди! Також ви можете заповнити форму зворотного дзвінка і наш менеджер зв'яжеться з вами з найкоротші терміни.

CRM-форма з'явиться тут
замовити діджей шоу
діджей на весілля ціна
Переваги послуги

Діджей-шоу на виїзд

Замовлення послуг Діджея та проведення Діджей-Шоу на святі має багато переваг. Крім того, що ви отримуєте відмінний спосіб розваги, постійний та професійний музичний супровід протягом всього свята, послуги Діджея також гарантують:

Професіоналізм і досвід

Професійний Діджей має досвід роботи на різних заходах та розуміє, як створити відповідну атмосферу для різних видів свят. Він знає, як вибирати музику, адаптувати її до аудиторії та контролювати гучність.

Різноманітність музичних треків

Діджей має доступ до широкого асортименту музичних жанрів та треків, що дозволяє задовольнити різні музичні смаки кожного гостя. Ви можете замовити музику відповідно до вашого персонального списку пісень або довіритись діджею і дозволити підбирати треки згідно з його власними поглядами.

Обладнання та підготовка

Наші Діджеї зазвичай мають всі інструменти та обладнання, необхідні для проведення свята, включаючи звукову апаратуру і світло, що зменшує навантаження на вас. Проте у цьому питанні бувають винятки, про які менеджер обов'язкового вас попередить!

Найпопулярніше замовлення

Dj-Show на ваше свято

Крім професійних діджеїв, кожен з яких круто розбирається на створенні музичних треків, реміксів, відмінно відчуває ритм музики та задовольняє музичні вподобання гостей на святі, ми також пропонуємо замовити DJ-шоу в Харкові - феєричне, цікаве та неповторне! Це вже готова до показу шоу-програма, в якій діджей чи група діджеїв продумала свій виступ до найменших дрібниць. Мова йде і про музичні треки, і про заготовлений текст музикантів, і про самі образи. Так, костюми також мають велике значення в такому шоу. Саме від образу залежить загальне сприйняття Діджей-Шоу глядачами. Тож пропонуємо переглянути ТОП наших готових Діджей-Шоу-Програм, які точно допоможуть вам урізноманітнити своє свято і зробити його унікальним!


ТОП №1

LED DJ ROBOCOP SHOW

Діджей Робокоп - це шоу, яке відоме не тільки в кожному місті України, але й за її межами. Наші мега-талановиті артисти гастролюють різними містами чи не щодня, даруючи людям справжнє феєричне шоу. Особливість даного Діджей-Шоу - в образах музикантів. Їх костюми не просто світяться в темноті, але й так виблискують, що на локації створюється неймовірна атмосфера! Костюми Діджеїв Робокопів містять до 5 тисяч LED-лампочок, саме це й робить їх унікальними! Замовити LED DJ ROBOCOP SHOW в Харкові можна прямо зараз.

діджей робокоп
ТОП №2

DJ REVILOUM Show

Діджей Револіум - це одне із найвідоміших діджей-шоу не тільки в Україні, але й у світі. Унікальний та загадковий діджей, який управляє музичними треками з вишуканої сенсорної панелі - виглядає бездоганно будь-де! Робоча поверхня, на якій працює музикант і є родзинкою даного шоу. Сам же артист має також досить унікальний образ: на його обличчі є маска з підсвіткою, а костюм завжди містить глибокий капюшон. Замовити DJ REVILOUM SHOW в Харкові і побачити це унікальне дійство на власні очі потрібно кожному!

шоу діджеїв на свято
Заготовлених Діджей-Шоу ми маємо дуже велику кількість, а талановитих спеціалізованих на певній події діджеїв - ще більше! Ми підберемо для вас та запропонуємо найкращого діджея на весілля, корпоратив, PR-кампанію, для дитячого Дня народження тощо. Так само як і влаштуємо незабутнє Діджей-Шоу на святі будь-якого формату. Замовляйте консультацію менеджера вже зараз!

Діджей-шоу в дії

Пропонуємо переглянути один із тисячі виступів нашого неймовірного DJ ROBOCOP. Тільки подивіться на це дійство - навіть у повітрі панує атмосфера свята!

Хочете замовити діджей-шоу на своє свято? Скоріше телефонуйте! Вибір образів виключно за вами: це може бути як брутальний DJ Forsage, що візуально дуже навіть схожий на термінатора, і так само може бути сексуальна дівчина з 3-х метровими крилами які загоряються в такт музики. Варіантів насправді дуже багато! Все залежить від ваших потреб, планування бюджету, а також вашого місцеперебування. Хоч ми і працюємо з виїздом, проте виступи деяких артистів в певних регіонах можуть бути обмеженими. Деталі в менеджера за телефоном.


Ціна послуги

Ціна Діджея
та DJ-Show

Ціна послуг діджея в м.Харків може значно варіюватися, бо залежить від різних факторів. Так, наприклад, на вартість має вплив:

  • Тривалість виступу - ту все логічно, чим триваліший виступ - тим більша ціна;
  • Тип події: наприклад, весільний діджей або діджей для корпоративного заходу може коштувати більше, ніж діджей для приватної вечірки і навпаки;
  • Місце проведення: якщо це великий клуб, концертний зал або відомий місцевий заклад, послуги діджея може коштувати більше.
  • Досвід і репутація діджея: чим досвідченіший музикант, тим більша ціна на його послуги;
  • Додаткові реквізити та обладнання: якщо вам потрібні особливі умови освітлення, наявність спецефектів і т.д., ми можемо це все забезпечити за додаткову оплату;
  • Локація та відстань: діджей на виїзд може потребувати додаткових оплат на таксі (всі деталі повідомить менеджер).

Щоб дізнатись яка актуальна ціна за виступ діджея на святі вашого формату, враховуючи всі деталі та побажання, телефонуйте нам за вказаним номером.

ТОП розваг для святкових подій

З діджеєм замовляють

Коли мова йде про влаштування святкового заходу, агенція Event-Baza рада допомогти в будь-якому питанні: від планування та організації до проведення вражаючих і захопливих шоу. Звісно, послуги діджея універсальні й підходять для замовлення чи не на кожне свято, проте якщо хочете урізноманітнити свій захід ще більше, то пропонуємо скористатись супутніми послугами, в комплексі з якими Діджей-Шоу буде ще більше особливим та вишуканим:

Прокат
звук та світло

Звукова та світлова професійна апаратура до ваших послуг. Доступна ціна!

Професійний
ведучий

Талановиті та досвідчені ведучі на захід будь-якого формату: весілля, корпоратив тощо.

Феєричне
Led-Show

Вражаюче шоу: світлодіодні Трансформери, Робокопи, Фрікі та багато інших образів.

Ексклюзивне
Паперове шоу

Феєричне дійство від талановитих артистів з надпотужними пушками

Go-Go show
Піджейки

Професійні танцівниці, дівчата Go-Go, PJ-Show та багато ін. Цікаві шоу, доступна ціна.

Організація
свята

Послуги організації та проведення свята будь-кого формату. Швидко і надійно!

Це лише найпопулярніші послуги, які замовляють разом із Діджеями. Ви можете перейти до повного каталогу, де представлені всі наші розважальні шоу, та обрати те, яке потрібне саме вам!

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги Діджея / Діджей-Шоу / DJ-Show можна з виїздом по Харкову та Харківській області (Балаклея, Барвінкове, Богодухів, Валки, Великий Бурлук, Вовчанськ, Високий, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Комсомольське, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Нова Водолага, Первомайський, Солоницівка, Харків, Чугуїв) і навіть по всій Україні.