ПРОКАТ ЗВУКОВОЇ АПАРАТУРИ В ПОЛТАВІ

Надаємо в оренду універсальні комплекси звукового обладнання, якісну професійну світлову апаратуру та всеможливі сучасні спецефекти. Будь-яке обладнання на будь-яку подію: від мікрофонів до потужних сабвуферів, від звичайного Дня Народження до грандіозних масових концертів. Не витрачайте зайвих коштів на купівлю нової апаратури - замовляйте її в прокат!

Замовити звукову та світлову апаратуру в оренду та сучасні спецефекти можна в м.Полтава та Полтавській області!
+38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram)

Досвід понад 10 років

Ми надаємо апаратуру в прокат протягом дуже тривалого часу. Маємо тисячі задоволених по всій Україні клієнтів і бездоганну репутацію.

Оренда "під ключ"

Ми працюємо офіційно, прозоро і чесно. Несемо повну відповідальність за надання своїх послуг. Вигідна оренда "під ключ" з договором.
Доступна ціна
Маємо підрядників по всій Україні, працюємо на пряму: без посередників та без додаткових націнок на послузі. Тому ціна на оренду - доступна і лояльна.
Про послугу

Оренда звуку, світла, спецефектів

Оренда звукової та світлової апаратури в Полтаві насправді є дуже вигідною з фінансової точки зору. Особливо якщо вам потрібне обладнання лише на короткий період часу (а зазвичай так завжди і є). Купівля нової апаратури обходиться дорого, в той час, як оренда дозволяє скористатися необхідним обладнанням за доступною ціною.

ПОСЛУГИ ОРЕНДИ ПРОФЕСІЙНОЇ АПАРАТУРИ

оренда звуку

Оренда звуку

 • Акустичні системи
 • Мікшерні пульти
 • Мікрофони
 • Джерела звуку
 • Сценічні монітори

оренда світла
Оренда світла

 • Прожектори
 • Рухомі голови
 • LED-пари
 • Стробоскопи
 • Контролери та програмне забезпечення

оренда спецефектів
Оренда спецефектів

 • Піротехніка
 • Конфеті та серпантини
 • Кольорові фонтани
 • Лазерне шоу
 • Дим та туман

ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ В ПРОКАТ

Ми ведемо свою дільність на всій території України, тому замовити звукову апаратуру в прокат можна в будь-якому місті всієї Полтавської області. Ми маємо у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для кожного заходу. У нас можна взяти в оренду мікшерний пульт, акустичну систему, мікрофон, сценічний монітор тощо. Також найпопулярніший запит серед наших клієнтів - це орендувати звукові колонки в Полтаві. До замовлення доступні будь-які джерела звуку в прокат! Якщо не можете вирішити, що саме вам необхідно - наш менеджер залюбки допоможе вам у цьому питанні.

ОРЕНДА ЗВУКУ ТА СВІТЛА м.ПОЛТАВА

Замовлення професійної апаратури в Полтаві має безліч переваг. Але особливо важливо - правильно обрати ту компанію, в якій ви замовите послуги з оренди. Адже від цього напряму залежить якість та результативність замовленого обладнання і можливість отримати ті самі переваги. Хочемо зазначити, що ми надаємо послуги звукової та світлової апаратури в прокат вже багато років поспіль і точно знаємо всі тонкощі та нюанси, які можуть виникнути в процесі. Тому не вагайтесь, і сміло замовляйте потрібне обладнання прямо зараз! Цим самим ви отримаєте найголовніші переваги:ТОП Замовлення

Замовити апаратуру в оренду ПОЛТАВА


Оренда звуку та світла може знадобитись будь-кому, будь-де і будь-коли. Найпопулярніші запити наших клієнтів - це замовити звукову апаратуру для концерту чи виставки, взяти в оренду звукове обладнання для конференції чи семінару, замовити музичний супровід для весілля та інших святкових подій, взяти в оренду мікрофон для презентації чи театральної вистави, і топ замовлення - це звісно колонки в оренду. Ми готові задовольнити будь-яке ваше бажання, що стосується потреби замовити звук, світло та спецефекти на прокат і виконати це замовлення найкращим чином!

Наші Контакти
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити звукову апаратуру, світлове обладнання та спецефекти для сцени в оренду можна по Полтаві та Полтавській області (Гадяч, Глобине, Горішні Плавні, Градизьк, Гребінка, Дергачі, Диканька, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Котельва, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Миргород, Нові Санжари, Пирятин, Полтава, Решетилівка, Хорол, Червонозаводське, Чутове) і навіть по всій Україні.