ПРОКАТ ЗВУКОВОЇ АПАРАТУРИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Надаємо в оренду універсальні комплекси звукового обладнання, якісну професійну світлову апаратуру та всеможливі сучасні спецефекти. Будь-яке обладнання на будь-яку подію: від мікрофонів до потужних сабвуферів, від звичайного Дня Народження до грандіозних масових концертів. Не витрачайте зайвих коштів на купівлю нової апаратури - замовляйте її в прокат!

Замовити звукову та світлову апаратуру в оренду та сучасні спецефекти можна в м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області!
+38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram)

Досвід понад 10 років

Ми надаємо апаратуру в прокат протягом дуже тривалого часу. Маємо тисячі задоволених по всій Україні клієнтів і бездоганну репутацію.

Оренда "під ключ"

Ми працюємо офіційно, прозоро і чесно. Несемо повну відповідальність за надання своїх послуг. Вигідна оренда "під ключ" з договором.
Доступна ціна
Маємо підрядників по всій Україні, працюємо на пряму: без посередників та без додаткових націнок на послузі. Тому ціна на оренду - доступна і лояльна.
Про послугу

Оренда звуку, світла, спецефектів

Оренда звукової та світлової апаратури в Івано-Франківську насправді є дуже вигідною з фінансової точки зору. Особливо якщо вам потрібне обладнання лише на короткий період часу (а зазвичай так завжди і є). Купівля нової апаратури обходиться дорого, в той час, як оренда дозволяє скористатися необхідним обладнанням за доступною ціною.

ПОСЛУГИ ОРЕНДИ ПРОФЕСІЙНОЇ АПАРАТУРИ

оренда звуку

Оренда звуку

 • Акустичні системи
 • Мікшерні пульти
 • Мікрофони
 • Джерела звуку
 • Сценічні монітори

оренда світла
Оренда світла

 • Прожектори
 • Рухомі голови
 • LED-пари
 • Стробоскопи
 • Контролери та програмне забезпечення

оренда спецефектів
Оренда спецефектів

 • Піротехніка
 • Конфеті та серпантини
 • Кольорові фонтани
 • Лазерне шоу
 • Дим та туман

ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ В ПРОКАТ

Ми ведемо свою дільність на всій території України, тому замовити звукову апаратуру в прокат можна в будь-якому місті всієї  Івано-Франківської області. Ми маємо у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для кожного заходу. У нас можна взяти в оренду мікшерний пульт, акустичну систему, мікрофон, сценічний монітор тощо. Також найпопулярніший запит серед наших клієнтів - це орендувати звукові колонки в Івано-Франківську. До замовлення доступні будь-які джерела звуку в прокат! Якщо не можете вирішити, що саме вам необхідно - наш менеджер залюбки допоможе вам у цьому питанні.

ОРЕНДА ЗВУКУ ТА СВІТЛА м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Замовлення професійної апаратури в Івано-Франківську має безліч переваг. Але особливо важливо - правильно обрати ту компанію, в якій ви замовите послуги з оренди. Адже від цього напряму залежить якість та результативність замовленого обладнання і можливість отримати ті самі переваги. Хочемо зазначити, що ми надаємо послуги звукової та світлової апаратури в прокат вже багато років поспіль і точно знаємо всі тонкощі та нюанси, які можуть виникнути в процесі. Тому не вагайтесь, і сміло замовляйте потрібне обладнання прямо зараз! Цим самим ви отримаєте найголовніші переваги:ТОП Замовлення

Замовити апаратуру в оренду ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


Оренда звуку та світла може знадобитись будь-кому, будь-де і будь-коли. Найпопулярніші запити наших клієнтів - це замовити звукову апаратуру для концерту чи виставки, взяти в оренду звукове обладнання для конференції чи семінару, замовити музичний супровід для весілля та інших святкових подій, взяти в оренду мікрофон для презентації чи театральної вистави, і топ замовлення - це звісно колонки в оренду. Ми готові задовольнити будь-яке ваше бажання, що стосується потреби замовити звук, світло та спецефекти на прокат і виконати це замовлення найкращим чином!

Наші Контакти
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити звукову апаратуру, світлове обладнання та спецефекти для сцени в оренду можна по Івано-Франківську та Івано-Франківській області (Болехів, Бурштин, Галич, Городенка, Делятин, Долина, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Косів, Ланчин, Надвірна, Перегінське, Рогатин, Снятин, Тлумач, Тисмениця, Яремче) і навіть по всій Україні.