Розваги для дітей

Дитячі Аніматори на Свято

Надаємо послуги професійних аніматорів для дітей. В нашому штаті виключно досвідчені та дуже талановиті артисти, які відмінно справляються із головним завданням - знайти підхід та гарно розважити маленьких гостей на будь-якому святі. Маємо неймовірно велику кількість яскравих костюмів, які з легкістю перетворюють наших артистів в улюблених вашою малечою героїв мультфільму, фільму чи казки. Море емоцій, вражень, позитиву, сміху та веселощів гарантовано кожній дитині. При чому абсолютно байдуже якого вона віку чи статі. Наші дитячі аніматори подобаються всім і всюди!

Замовити послуги аніматорів для дітей на свято будь-якого формату можна з виїздом по Кривому Рогу та Дніпропетровській області.
Наш телефон - +38-093-177-56-03 (Viber/WhatsApp/Telegram).

ТОП Героїв Аніматорів для дітей

Замовити дитячих аніматорів в Кривому Розі

Дитячі аніматори - це насамперед професійні артисти, які спеціалізуються на проведенні розважальних заходів для дітей. Вони виступають на дитячих днях народження, святкових подіях, корпоративних та шкільних вечірках та на інших подібних заходах. Надзвичайно важливо, щоб аніматори для дітей були доброзичливими, творчими, веселими та вміли добре взаємодіяти з дітьми. Вони також повинні мати вміння контролювати ситуацію та вирішувати конфлікти, якщо такі виникають. Ця професія вимагає творчого підходу, енергійності та вміння працювати з дітьми різного віку. Саме таких аніматорів замовити ми вам і пропонуємо! Тільки досвідчені, тільки висококваліфіковані, тільки позитивні й тільки профі! 

У нас насправді є дуже багато варіантів аніматорів для вашого свята, проте спершу хочемо виділити ТОП 4 наших героїв:

аніматори венсдей

Венсдей

Улюблениця всіх діток сьогодення - дивакувата і гарна, часом страшна і зачарована, стильна й цікава Венсдей!

аніматори бетмен

Бетмен

Супергерой, який подобається завжди і кожному. Відважний, сміливий, сильний, хоробрий, позитивний і веселий Бетмен!

аніматори щенячий патруль

Щенячий Патруль

Улюблений мультик нашого часу: відважні та працьовиті, сміливі й завзяті песики зі Щенячого Патруля зроблять ваше свято!

аніматори спайдермен

Спайдермен

Про цього супергероя не варто багато говорити. Його знають всі! Найпопулярніший серед всіх дитячих героїв - Людина-Павук!


Розважальна програма для дітей

Дитячі Аніматори для Дівчаток

Герої Аніматори для компанії дівчаток

Наші дитячі аніматори на свято вибирають образи, які не просто подобаються вашим діткам, але й підходять їм за віком та інтересами, а також і згідно статі юних гостей. Не секрет, що дівчаткам подобається зовсім інші герої, аніж хлопчикам. Проте, якщо на дитяче свято запрошені дітки різної статі, то абсолютно не проблема замовити аніматорів в м.Кривий Ріг, які любляться однаково і хлопчиками, і дівчатками. Або ж замовити пару дитячих аніматорів, щоб задовольнити бажання всіх присутніх. Однак, якщо на вашому заході будуть тільки маленькі представниці прекрасної статі, то рекомендуємо ТОП аніматорів для дівчаток:

Аніматори для дівчаток в Кривому Розі зазвичай мають вигляд наступних персонажів:

 • Аніматори-Принцеси: це можуть бути героїні з казок, таких як Сніжна Королева, Попелюшка, Русалка Аріель, Рапунцель, Белль і т.д.
 • Аніматори-Феї: дівчатка дуже люблять образ феї з крильцями. Наші артисти використовують блискітки та іскри, щоб надати ще більш магічного вигляду своєму образу. Всі маленькі красуні завжди в захваті!
 • Магічні аніматори - казкові істоти: наприклад, єдинороги, пегаси або інші казкові тварини, які захоплюють дітей. Наразі це дуже популярно серед дівчаток.
 • Аніматори-Супергероїні: популярні супергероїні, такі як Супергьорл, Жінка-павук, Чорна Вдова та інші також дуже подобаються дівчаткам. Адже бути відважними, сміливими та сильними потрібно не тільки хлопцям, дівчата також мають власне уподобання на власних супергероїв.
 • Аніматори Мультяшні персонажі: можемо запропонувати для ваших діток кожного любленого мультяшного героя. Це може бути Аніматор Мінні Маус, Міккі Маус, Маша і Ведмідь, Ельза, Анна і т.д.
 • Аніматори-Балерини: елегантний образ балерини може бути захоплюючим для дівчаток, особливо тих, хто мріє про танці.

Варіантів влаштували найкраще дитяче свято у нас дійсно безліч! Вибір виключно за вашими дітками і особисто вами. Ми зробимо все, щоб дитяча анімація принесла маленьким гостям максимум позитиву та шалені емоції. 

Розважальна програма для дітей

Дитячі Аніматори для Хлопчиків

Герої Аніматори для хлопчачої компанії

Звичайно, вибір образу аніматора залежить від інтересів і віку дітей, яких він розважає. Ідеальною є ситуація, коли аніматор попередньо дізнається про уподобання та захоплення дітей, щоб забезпечити їм максимально приємний та захоплюючий досвід. Саме за такою схемою і працюють наші дитячі аніматори на дитяче свято в Кривому Розі. Адже варто розуміти, що в кожної дитини є власні уподобання, особисті інтереси та індивідуальні улюблені персонажі мультиків чи казок. Проте якщо дітки хоча б однієї статі, то розвага для дітей у вигляді аніматорів може бути сповна задовольняючою для кожного маленького гостя. Адже як хлопчики, так і дівчатка все ж мають схожі інтереси, особливо, якщо вони приблизно одного віку. Тож далі про ТОП героїв аніматорів для хлопчиків:

Аніматори для хлопців в м.Кривий Ріг частіше за все мають вигляд наступних персонажів:

 • Аніматори-Супергерої: хлопчикам зазвичай подобаються супергерої з популярних коміксів і фільмів, такі як Супермен, Чоловік-павук, Залізна Людина, Тор, Бетмен та багато інших. Наші артисти професійно перевтілюються в образи улюблених супергероїв та проводять супергеройські ігри та виступи з дітьми весело, якісно і дуже позитивно. Це 100% ідеальна розважальна програма для дітей на свято.
 • Аніматори-Пірати: піратська тематика завжди захоплює хлопчиків. Аніматори перевтілюються у піратський образ та організовують для парубків пригодницькі пошуки скарбів, сутички з морськими чудовиськами та інші дитячі ігри з аніматорами.
 • Аніматори-Ковбої: образ ковбоя зі шляпою, пістолетом та ласо може зацікавити хлопчиків, які мріють про дикий захід. Аніматори для дітей замовити яких ми пропонуємо, можуть легко та швидко організувати ковбойські змагання та виступи. Азарт та щирі посмішки на дитячих обличчях гарантовані!
 • Аніматори-Індіанці: аніматор в образі індіанця допоможе організувати ігри на тему природи, ловіння барабанів, стрільби з луків та інші захоплюючі й веселі розваги на дитячому святі.
 • Аніматори з мультиків: хлопчикам також можуть подобатися образи улюблених мультяшних героїв, таких як Губка Боб, Супер Маріо, Міньйони, Леді Баг та Супер Кіт, Щенячий Патруль та інші.
 • Обрати образ аніматора для хлопчиків легко й водночас дуже складно. З одно боку, замовити аніматорів для дітей у нас - це дуже зручно, надійно і швидко. Але зважаючи на велику кількість доступних до замовлення різноманітних персонажів, це може вдатися не так вже й легко :) Проте, ми радимо вам робити так, як підказує ваш власний розум, і звичайно ж - найкраще прислухатись до своїх дітей. Відповідь насправді дуже проста і завжди лежить на поверхні. Адже діти як ніхто інший, не вміють приховувати свої щирі почуття, тому й зрозуміти, який персонаж їм подобається найбільше, не так вже й важко.

  Дитячі розваги на свято

  Дитячі Аніматори на виїзд

  дитячі аніматори
  ТОП №1

  Аніматори на дитячий день народження

  Замовити дитячих аніматорів на день народження в Кривому Розі є дуже популярним та актуальним у сучасному світі рішенням. І це 100 разів аргументовано! Особливості та актуальність використання аніматорів на таких заходах включають:

  Розваги та активності

  Аніматори допомагають організувати дитячі розваги та активності для дітей на дні народженні. Це може включати ігри, танці, виступи, конкурси та інші захоплюючі забави. Завдяки аніматорам, діти не будуть нудьгувати, і їм буде дуже весело та цікаво провести час.

  Зниження стресу для батьків

  Завдяки аніматорам батькам не потрібно хвилюватись про організацію розваг на дитячому дні народження. Аніматори беруть на себе відповідальність за розважання дітей, тим самим знижуючи стрес та забезпечуючи якісно проведений час для малюків.

  ТОП №2

  Аніматори на тематичні свята

  Аніматори на тематичні свята, такі як Новий Рік, Хелловін та інші, є додатковими ресурсами, які допомагають зробити святкування більш захоплюючим та цікавим. Особливості аніматорів на тематичних святах включають:

  Відповідність темі

  Аніматори одягаються та виступають в образах, що відповідають тематиці свята. Наприклад, аніматор на Новий Рік може бути в образі Санти або його помічника, Снігурки чи Снігової Баби; а аніматор на Хелловін - може вбратись в образ відьми, скелета або іншого страхітливого персонажа.

  Тематичні ігри та виступи

  Аніматори створюють та проводять розваги, які відповідають тематиці свята. Наприклад, на Новий Рік це можуть бути конкурси на знання різдвяних традицій, забави з дітьми у стилі "Пошук подарунків" або танцювальні виступи. На Хелловін - це можуть бути страшні ігри, конкурси на найстрашніший костюм та інші дитячі розваги.

  аніматори для дітей
  замовити аніматорів
  аніматори ціна
  ТОП №3

  Дитячі аніматори на свято

  Дитячих аніматорів замовити в м.Кривий Ріг можна на різноманітні свята та заходи, які стосуються дітей. Всюди, де є хоч кілька діток, вже стає доречним запросити аніматорів. Ось декілька з найпопулярніших свят та подій, де зазвичай є потреба звертатись за послугами дитячих аніматорів (окрім вже перерахованих вище свят):

  Дитячі аніматори на Різдво

  Під час різдвяних свят також можна замовити аніматорів для організації розваг для дітей, які будуть пов'язані зі святковою тематикою Різдва.

  Аніматори на дитячий випускний

  Дитячі аніматори можуть забезпечити веселі розваги та програму на випускних святах в дитячих садках або школах.

  Аніматори на День захисту дітей

  На святкування Дня захисту дітей аніматори організовують захоплюючі ігри та розваги, які будуть спрямовані на забезпечення радості та захоплення дітей.

  Аніматори на дитячий корпоратив

  На корпоративних заходах, які організуються для дітей співробітників, також можна замовити дитячих аніматорів для проведення розважальних активностей.

  Ціна дитячих аніматорів в Кривому Розі


  Вартість послуги аніматорів може бути різною залежно від багатьох моментів. Щоб дізнатись актуальну цінову пропозицію, телефонуйте нам за вказаним номером, або пишіть у viber. Рекомендуємо заздалегідь домовлятись про вартість послуг та деталі, щоб уникнути непорозумінь та забезпечити успішне та веселе святкування. Ціна на дитячих аніматорів в м.Кривий Ріг може залежати від різних факторів і обставин. Поговоримо про кожен з цих нюансів детальніше:

  яка ціна аніматорів
  Тривалість заходу

  Зазвичай ціна аніматорів залежить від того, скільки часу вони проведуть на заході. Чим триваліший захід, тим вища вартість послуг.

  замовити дитячих аніматорів
  Кількість аніматорів

  Якщо на захід потрібно замовити більше одного аніматора, це може збільшити загальну ціну послуг.

  аніматори дитячі
  Рівень професіоналізму

  Вартість аніматорів може залежати від їхнього досвіду та професіоналізму. Досвідчені аніматори з вражаючими вміннями та навичками можуть коштувати більше, ніж початківці.

  послуги аніматорів
  Образи та аксесуари

  Вартість аніматорів може залежати від образів, в яких вони виступають, та застосовуваних аксесуарів, які роблять їхні виступи більш захоплюючими.

  аніматори на день народження
  Регіон та місце

  Ціни на дитячих аніматорів можуть відрізнятись в залежності від місця проведення заходу та регіону, де вони працюють.

  дитяча анімація
  День тижня та час

  Ціна може змінюватись в залежності від того, коли відбудеться захід. Наприклад, святкування вихідних або вечірні заходи можуть коштувати дорожче.

  ТОП розваг для дітей

  З Аніматорами замовляють

  Часто можна спостерігати, як аніматори на дитячому святі пропонують додаткові послуги, такі як фейс-грим, бульбашкове чи паперове шоу, цікаві та неординарні подарунки, облаштування фотозон та багато іншого. Звісно, це не може не вплинути на загальну ціну послуг аніматорів. Але й на загальний результат це неабияк впливає! Звісно, провести свято з аніматорами в Кривому Розі - це весело і класно, але якщо аніматори привозять з собою ще й чудові та оригінальні розваги, то це значно веселіше! Запевняємо, що комплекс послуг замовляти вигідно і зручно! Телефонуйте нам прямо зараз і наш менеджер надасть повний перелік всіх доступних дитячих розваг, якими можна розбавити виступ аніматорів. А зараз про основні з них:

  Шоу МильнихБульбашок

  Аніматори і Бульбашкове Шоу - це як дві палички Твікс. В парі ці послуги працюють просто на відмінно! Неперевершено!

  Дитячий
  Аквагрим

  Професійний фейс-арт чудово доповнює будь-яке дитяче свято. Діти перетворюються на улюблених героїв, і це ВАУ! 

  Паперове
  ШОУ

  Яскрава та дивовижна паперова дискотека зробить кожне дитяче свято особливими та вишуканим!

  Магічне
  Шоу

  Дитячі фокусники перетворять свято на справжню казку. Багато магії, фокусів, циркових номерів - те, що треба діткам!

  Святкова
  Фотозона

  Організація та облаштування фотозони на дитячому святі вкрай необхідна. Адже це забезпечує на 100% гарні фото!

  Святкова
  Піньята

  Піньята - це відмінний подарунок на будь-яке дитяче свято. Наповніть її на власний смак - і здивуйте діток!

  Переглянути повний каталог наших послуг можна за посиланням нижче. Всі послуги надаються офіційно, а виконуються виключно професійними та на 100% компетентними людьми. Наші дитячі артисти всі як один знаходять підхід до будь-якої дитини і роблять все від себе залежне, щоб свято виявилось найкращим!


  Наші Контакти

  e-mail info@salut-events.com.ua

  Замовити послуги аніматорів для дітей / дитячих аніматорів / розважальну програму / анімацію на дитяче свято можна з виїздом по Кривому Рогу та Дніпропетровській області (Апостолове, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Дніпро, Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Орджонікідзе, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка, Чаплинка) і навіть по всій Україні.