Магія та загадковість

Послуги таролога в Україні

Карти Таро відомі вже дуже давно, проте з кожним останнім роком вони набувають все більшої популярності серед населення всього світу. До досвідчених і талановитих тарологів звертаються доволі часто: хтось за допомогою, хтось за можливість зазирнути в майбутнє, а хтось і навіть суто для розваги. При чому останніх стає також з кожним днем все більше. І не даремно, адже гадання на картах Таро - це дуже гарна ідея для відзначення будь-якої івент-події, тематичної вечірки, святкування Хелловіна чи Новорічних свят. Тож пропонуємо послуги таролога, який точно знайде відповіді на всі ваші питання. Завжди і всюди!

Замовити консультацію таролога та ворожіння на картах Таро можна в Полтаві та Полтавській області за телефоном +38-068-746-30-10.


Актуальність послуги

Карти Таро & послуги таролога

Тарологія є однією з форм ворожіння або магії, і вона наразі є актуальною для багатьох людей. І на це є доволі велика кількість причин. Деякі люди вірять у те, що тарологія може допомогти краще розставити пріоритети у своєму житті, дасть змогу зрозуміти себе краще або отримати відповіді на питання, які їх турбують в певний період часу. Інші ж люди звертаються до тарології як до форми розваги або використовують її як розважальну гру.

Таро - карти для ворожіння

Таро-карти - це набір карт, кожна з яких має символічне зображення, розшифрувати яке може тільки професійний таролог. Розроблені карти таро для передбачення подій і розкриття таємниці.

Таролог і його послуги

Таролог - це особа, яка займається тарологією, або мистецтвом вгадування майбутнього за допомогою таро-карти. Таролог в Полтаві аналізує розклад карт і дає інтерпретацію їх значення, намагаючись відповісти на питання або надати пораду особи, яка звертається до нього.

таро карти

Консультація таролога Полтава

CRM-форма з'явиться тут
Досвід та практика

Хто такий таролог?

Професійний Таролог в Полтаві  - це особа, яка вивчає і використовує таро карти задля передбачення тих чи інших подій, надання порад тим, хто до нього звертається, аналізу ситуацій та інших духовних практик. Робота таролога не є простою, оскільки включає не тільки потребу у великій кількості знань та вмінь, але й вагомий перелік важливих дій:

Читання карт Таро

Таролог вміє читати та інтерпретувати значення кожної карти в таро-наборі. Для цього такі люди довго вчаться та ще довше практикують свої набуті знання, подекуди надаючи свої послуги перший час зовсім безоплатно. І лише з приходом ідеального розуміння кожної карти та вмінням інтерпретувати кожен розклад та комбінацію таких карт, починають працювати за гроші. Тому бути тарологом - це не просто.

Консультації таролога

Таролог надає консультації особам, які звертаються до нього з питаннями або потребують певних порад. Вони використовують таро-карти, щоб допомогти розгадати таємниці, зазирнути у майбутнє та розв'язувати ті чи інші проблеми.

Духовний розвиток

Кожен досвідчений таролог розвивається як духовний практик, використовуючи таро як інструмент для поглибленого самопізнання та духовного особистого розвитку. І це насправді дуже важливо, адже такий підхід гарантує те, що таролог справді вірить у себе та свої здібності, а також не збирається зупинятись на досягнутому, поліпшуючи свої знання.

Вивчення символіки карт Таро

Тарологи ретельно досліджують символіку, яка вкладена в таро-карти. Це дає їм змогу краще розуміти значення та контекст кожної карти й кожної їх комбінації.


Послуги таролога онлайн

Що робить таролог?

Замовити послуги таролога в м.Полтава означає забезпечити собі можливість отримати відповіді на важливі для вас запитання. Саме ця людина вміє і знає, як допомогти в тій чи іншій ситуації. Тому якщо ви відчуваєте, що без допомоги відповідної людини вам не справитись, сміло телефонуйте за номером +38-068-746-30-10 - тут на вас чекає безкоштовна консультація таролога і багато пояснень.

Розклад карт

Ворожіння на картах таро

Насамперед професійний таролог - це людина, яка передбачає майбутнє на картах Таро. Існує безліч різних методів і розкладів для гадання на картах. Один із найбільш розширених розкладів - "розклад трьох карток", де ви вибираєте три карти і фахівець розглядаєте їхнє значення в контексті вашого питання або ситуації.

Щоб гадати на картах Таро, тому хто бажаєте звернутись за допомогою таролога в Полтаві, слід зробити наступне:

 • Очистити розум і зосередитися на своїх питаннях або проблемах.
 • Вибрати карти з колоди.
Далі справа за тарологом!

 • Досвідчена ворожка розглядає обрані карти та аналізує їхню символіку і взаємозв'язок.
 • А потім інтуїтивно розшифровує значення кожної вибраної вами карти в контексті вашого запитання.


Для чого така послуга?

Що можна дізнатись завдяки ворожінню на таро?

Карти Таро, гадання на яких виконують тарологи, можуть бути використані для допомоги в різних аспектах вашого життя. Ось деякі з питань, на які ви можете отримати відповіді, якщо вирішите звернутись до професійної ворожки в м.Полтава, яка робить розклад на картах: 

Передбачення майбутнього через Таро

консультація таролога

Питання №1

Такий спосіб гадання від ворожки може допомогти вам пролити світло на те, що може чекати вас у майбутньому. Відьмі і її картам можна оставити питання про свою кар'єру, особисті стосунки, фінанси тощо. Досвідчений астролог зробить все, аби максимально аргументовано дати вам відповіді на всі питання.

Зрозуміти себе з допомогою карт Таро

консультація таролога

Питання №2

Таро може допомогти вам краще зрозуміти свою власну особистість, архетипи і риси характеру. Ви можете провести гадання для самопізнання і розвитку. А нумеролог, який володіє всіма необхідними знаннями, розкриє вас для себе ж з усіх боків.

Гадання на Таро для вирішення проблем

консультація таролога

Питання №3

Абсолютно кожна карта Таро може надати вам поради та підказки щодо конкретних ситуацій або проблем, з якими ви стикаєтеся, і безпесередньо з тими, з якими ви звертаєтесь до професійного таролога. Адже така людина знає значення карт Таро краще за всіх!

Питання стосунків і взаємин до карт Таро

консультація таролога

Питання №4

Ви можете замовити консультацію таролога для аналізу вашого відношення з іншими людьми, а особливо - з партнером. Карти Таро дають чіткі поради щодо взаємодії з такими особами.

Таро для розваги

Карти Таро для розваги на свята

Ще одним способом використання карт Таро може бути проведення тематичних свят, які передбачають аспекти магії чи чогось фантастичного. Далеко не кожен вірить у дію ворожінь, відьом, нумерологів і т.д. Проте чи не всі звертаються до таких образів і цієї тематики, коли приходить свято Хелловіну чи Нового Року. І це сповна виправдано, бо карти Таро магія яких по-своєму особлива, можуть стати відмінним способом розваги на наступних заходах:

таро на хелловін

Таро
на Хелловін

Можна запросити таролога на свято Хелловіну і задати неймовірно магічної атмосфери своєму святкуванню.

таро на івент

Таро
на івент-захід

Карти Таро можуть використовуватись на івент-подіях у якості розваги та гарно проведеного часу.

таро на корпоратив

Таро
на корпоратив

Ворожіння на Таро може бути хорошим варіантом для розваги на корпоративі. Адже це весело, і одночасно дуже цікаво.

таро на вечірку

Таро
на вечірку

Послуги відьми таролога можуть бути замовлені на дівич-вечір чи інші тематичні вечірки. Це захопливо і пізнавально. 

Зовсім не обов'язково користуватись картами Таро для отримання відповідей на важливі питання чи для змоги заглянути у майбутнє. Їх, як і послуги відьом, часто використовують і про для гарно проведеного часу з друзями чи в колі рідних. Насамперед, все залежить від того, як налаштовані саме ви. Якщо вважаєте, що ворожіння на картах здатне важливі речі, то послуги нумерологів та відьом будуть для вас шансом у цьому ще більше переконатись. Але якщо ви налаштовані скептично, то не варто очікувати від такої справи чогось особливого. 

Звісно, професійний відьмак чи досвідчений астролог в Полтаві, які роблять розклад на картах Таро, не зможуть вам допомогти, якщо ви не вірите у їх талант. Але! Якщо ви все ж вирішили звернутись за допомогою до таких людей, то вони здатні вплинути на ваше сприйняття проблеми, розкрити головні її аспекти та дозволити зробити висновки особисто для себе.


Ціна послуги

Таролог і Таро
Ціна

Ціна послуг таролога в м.Полтава залежить від багатьох факторів. Починаючи від рівня досвіду відьми і закінчуючи складністю кожного випадку окремо.

За номером +38-068-746-30-10 ви можете замовити консультацію таролога безкоштовно. Зустріч може проходити у форматі он-лайн, і за потреби - це може бути особиста зустріч з тарологом. Звісно, вартість тут буде різна, адже коли потрібно замовити послуги таролога з виїздом, то це передбачає додаткові затрати на дорогу та значно більше часу, який повинна витратити відьма.

Телефонуйте і дізнавайтесь актуальну ціну прямо зараз!

Найкращий таролог: Агена Адамант

Агена Адамант - таролог, біла відьма, гіпнотерапевт. Має безліч успішно проведених сеансів серед людей різної статі та віку. Володіє всіма техніками розкладу карт Таро, має бездоганну репутацію серед клієнтів та викликає повагу від колег-однодумців.


Цитати Агени Адамант

 • "Мільйони людей мріють про безсмертя, не знаючи як провести сьогоднішній день"
 • "Ніхто не зможе Вам знайти заміну. Інших, як Ви - немає у всьому Всесвіті"
 • "Доброта моєї душі не має кордонів, рівно так само як і спрага помсти та справедливості"
 • "Ніколи не шкодуйте тих, хто не пошкодував вас"
 • "На всі вчинки людські є причинно-наслідковий зв'язок. Лише одне "не в той час" сказане слово може зруйнувати все майбутнє"
 • "Кожна людина у нашому житті ніщо інше, ніж наш урок. Кожна людина сходинка. Хтось вверх. Хтось вниз"
 • "Є люди, як сонце... їх енергія дає бажання жити. Будьте сонцем серед тисячі чорних дір"
 • "Ми несвідомо думаємо, що боги бачать нас зверху... але вони бачать нас ізсередини"
 • "Говорячи "біс поплутав"  ви глибоко помиляєтесь! Біс нічого не плутає, він діє від лиця того, у кого на вас свої плани"
 • "Не варто триматись за людей. Ви разом стільки, скільки вам по дорозі... Будь це рік чи 40 років"
 • "Хто знайде сміливість у собі стати мені ворогом, то прокляне сам себе"
 • "Після смерті немає рівних людей. Як і при житті. Кожен займе своє місце згідно з чином та заслугами"
 • "Комусь допоможу піднятись із колін і йти далі, а чиєсь життя перетворю в Ад. Хто що заслужив"

Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з тарологом зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги таролога /нумеролога / білої відьми / астролога / ворожки для ворожіння на картах / передбачення майбутнього можна в Полтаві та Полтавській області (Гадяч, Глобине, Горішні Плавні, Градизьк, Гребінка, Дергачі, Диканька, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Котельва, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Миргород, Нові Санжари, Пирятин, Полтава, Решетилівка, Хорол, Червонозаводське, Чутове) і навіть по всій Україні.