Найкраще новорічне свято

Святий Миколай на виїзд

Бажаєте гарно відсвяткувати Миколайчика? Ми знаємо як це зробити! Потрібно замовити послуги привітання Святого Миколая до себе на свято. Улюбленець всіх дітей та дорослих зробить ваш день начиненим, яскравим, веселим й незабутнім. Справжній (дуже реалістичний) Святий Микола завітає до вас додому, в дитячий садочок, школу, ресторан чи офіс та справить неймовірне враження на всіх присутніх. Оригінальне привітання, вручення подарунків, розважливі конкурси та креативна шоу-програма створить чудову атмосферу будь-де. Не зволікайте, телефонуйте прямо зараз!

Замовити послуги привітання Святого Миколая для дітей та дорослих можна з виїздом по Чернівцях та Чернівецькій області.
Наш телефон: +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

Привітання Святого Миколая

святий миколай ціна
Святкова атмосфера

Поява Святого Миколая на вашому заході робить його більш святковим і водночас чарівним. Такий персонаж допомагає створити той особливий настрій, який так потрібен на новорічних святах.

Розвага для дітей і дорослих

Діти особливо цінують прихід Святого Миколая, оскільки він приносить подарунки та робить свято незабутнім як для малечі, так і для її батьків. Яскраві спогади та щастя в очах дітей гарантовано!

Креативно й цікаво

Аніматор, який грає роль Святого Миколая, може влаштувати різноманітні розваги, ігри та конкурси, які розважатимуть як дітей, так і дорослих. Це відмінний спосіб урізноманітити будь-яке родинне свято.

Заощадливо

Замість того, щоб готуватись та приділяти час на підготовку привітань, можна замовити послуги Святого Миколая, який вже має готовий образ та навички взаємодії з аудиторією. І ціна послуг абсолютно доступна!

CRM-форма з'явиться тут
Топ заходів для замовлення послуги

Замовити Святого Миколая в Чернівцях

Послуги привітання Святого Миколая замовити можна на різні свята та заходи, особливо ті, де є діти, а також на певні традиційні свята. Запросити цього персонажа звісно ж найактуальніше на свято Святого Миколая. Він залюбки приноситиме свої вітання всім, до кого завітає в гості, даруватиме заготовлені подарунки, радітиме та веселитиметься разом з дітками, приносячи їм неймовірні емоції. Адже зустріч зі Святим Миколаєм так тішить малечу. Вони впевнено вірять, що він дійсно існує, весело проводять з ним час та загадують свої бажання на наступний рік. Тож дозвольте дітям вірити в диво якнайдовше, тим більше, що зробити це дуже легко. Треба просто замовити Аніматора Святого Миколая додому чи в заклад, де ви відзначаєте це різдвяне свято зі своїми дітками.

Окрім свята Святого Миколи, такого персонажа можна замовити й на ряд інших святкових та урочистих заходів:

замовити святого миколая для дітей

Різдвяні родинні свята

Замовити Святого Миколая на родинне свято буде завжди гарною затією. Це може бути будь-яке новорічне свято, а також дитячий День Народження в цей період. Це найкращий подарунок!

привітання святого миколая

Новорічний ранок

Послуги Святого Миколая в дитячий садочок або школу значно спрощують процес організації та проведення новорічних ранків. І наставники спокійні, і діти щасливі!

привітання святого миколая додому

Корпоративний захід

Святий Миколай на корпоратив може стати чудовим видом розваги для компанії працівників та керівництва. Цікаві конкурси та інтерактиви - відмінний варіант новорічного корпоративу.

святий миколай на виїзд

Благодійні заходи

Запросити Аніматора Святого Миколая на благодійний захід - це дуже гарний спосіб привернути увагу всіх присутніх та зібрати максимум коштів для потрібної цілі.


Подарунок дітям на новий рік

Святий Миколай для дітей

Що подарувати дитині на новий рік?

Привітання Святого Миколая

Послуга привітання Святого Миколайчика для дітей в м.Чернівці - це найкращий новорічний подарунок, який тільки можуть зробити люблячі батьки для своєї дитини. Запросити Миколая до себе додому означає не тільки зробити малечі чудовий сюрприз, але й дати їй можливість хоч трішечки побувати в справжній казці. Реалістичний образ Святого Миколая зробить дійсно казкову атмосферу у вашій оселі, наповнить її дивом й чарівністю. Адже наш Аніматор Святий Миколай не тільки приходить до вас додому, але й:

Подарунки від Святого Миколая

Наш Миколайчик обов'язково несе з собою подарунки для малечі. Це може бути абсолютно будь-який подарунок, який для дитини підготували батьки. Ви просто передаєте їх нашому актору, і він приходить вже з ними.

Розваги зі Святим Миколаєм

Наші професійні артисти мають вже заготовлені сценарії для привітання ваших діток. Проте вони також можуть створити індивідуальну розважальну програму, погодивши її з батьками, та придбавши весь необхідний реквізит.

Святий Миколай і Аніматори

Ви можете запросити Святого Миколая і Ельфів, Янголів, Сніговиків чи будь-яких інших персонажів. Наприклад, ще топ аніматорів взимку - це герої мультика Крижане Серце. Так свято для ваших діток буде ще більш цікавим й розважливим.

Фото зі Святим Миколаєм

Запросити Святого Миколая додому чи на іншу локацію можна не лише для привітання дітей, але й для залишення яскравих та ефектним фото на згадку. Для цього ми також можемо запропонувати вам послуги облаштування новорічної фотозони.

святий миколай для дітей привітання
святий миколай в садочок

Послуги привітання Святого Миколая: питання

Аби не витрачати ваш час на зайві уточнення, відразу даємо відповіді на найпоширеніші питання стосовно надання послуг привітання Святого Миколая на виїзд. Проте якщо ви не знайшли інформації, яка вас цікавить - сміло телефонуйте нм за номером +38-095-650-00-44 або пишіть на viber

Хто такий наш Святий Миколай?

Наш Святий Миколайчик - це той самий аніматор, але в образі новорічного персонажа. А значить, що це в першу чергу - професійний артист! Кожен наш Миколай досвідчений й дуже талановитий. Він володіє всіма акторськими здібностями, вміє знаходити підхід до аудиторії (як до дітей, так і до дорослих), знає як задовольнити бажання малечі, вміло розважає діток та дає змогу їм відчути себе героями справжньої казки.

Чи працює Святий Миколай на виїзд?
Звісно! Послуги привітання Святого Миколайчика замовити в Чернівцях можна з виїздом на будь-яку локацію. Як в межах містах, так і поза ним. Наші артисти приїдуть у потрібне місце в назначений час без жодних проблем і тим більше - без запізнень. Пунктуальність - це одна з наших переваг!
Чи має Святий Миколай подарунки для дітей?

Святий Миколай дарує подарунки дітям завжди! Але які саме - вирішують виключно батьки. Так, наш Миколайчик принесе з собою символічний подарунок для вашої дитини, проте, якщо ви хочете, щоб це був дійсно вагомий і бажаний подарунок (той, який хоче саме ваша малеча), то ви завчасно передаєте його нам, і Святий Микола приходить до вас вже з ним! 

* за окрему оплату ми можемо придбати подарунки самостійно.

Скільки часу триває привітання Святого Миколая?

Тут питання індивідуального характеру. Зазвичай, це погодинна робота, тобто оплачується кожна година роботи артиста. А скільки часу проведе Миколай з вашими дітьми - вирішувати тільки вам! Це може бути привітання на півгодини-годину, а може й бути зайнятість на половину дня чи навіть на цілий день (як, наприклад, проведення новорічних ранків в дошкільних чи шкільних закладах). 

Яка ціна привітання Святого Миколая?

Ціна послуг привітання Святого Миколая в м.Чернівці залежить від кількох моментів, тому однозначну відповідь дати вкрай важко. На вартість послуг Святого Миколи впливає те, скільки часу він повинен бути присутнім на вашому заході й формат такого заходу. Також значення має і локація, на якій відбувається свято, іншими словами - дальність виїзду артиста. Погодивши ці питання з нашим менеджером, ви отримаєте актуальну цінову пропозицію. Але запевняємо у нас замовити привітання Святого Миколая недорого й доступно кожному! Телефонуйте прямо зараз.

Новорічні корпоративи та бізнес-заходи

Святий Миколай для дорослих

Новорічний корпоратив

Святий Микола на корпоратив

Запросити Святого Миколая на новорічний корпоратив в Чернівцях не менш актуально, ніж на дитяче свято. Він може не тільки розважати гостей на такому заході, але й виконувати ряд інших функцій:

Святий Миколай ведучий

Святий Миколай - це відмінний ведучий на ваш корпоратив. Він підготує насичену й дуже цікаву програму, проведе розважливі конкурси, згрупує всіх присутніх та не дасть сумувати ні хвилини. З таким ведучим свято точно набуде новорічної атмосфери!

Вручення новорічних подарунків

Подарунки - це найголовніший атрибут новорічних свят. Кожен керівник завжди турбується про своїх підлеглих і саме на Новий Рік робить їм презенти, демонструючи так свою повагу та вдячність до всього колективу. Святий Миколай вручає подарунки на корпоративі з особливою любов'ю, адже це саме те, що асоціюється з цим персонажем в першу чергу. Тому запросити Святого Миколу на корпоратив - це дуже гарне рішення будь-якого керівника. Всі присутні будуть раді такій розважальній програмі - це факт!

святий миколай на корпоратив

послуги святого миколая ціна
святий миколай аніматор ціна
Послуга для публічних заходів

Миколайчик для бізнесу

Послуги Святого Миколая в м.Чернівці для бізнесу також дуже навіть корисні в період новорічних свят. В розважальних центрах чи на площах міст часто в цей час проводять різноманітні ярмарки, фестивалі, промо-акції тощо. І запросити такого персонажа на кожну з перелічених подій - це завжди правильне рішення. Завдяки послузі Святий Миколай на замовлення ви отримуєте:

Привернення уваги

Святий Миколай приверне увагу всіх прохожих та присутніх в місцевості, де ви організовуєте свій публічний захід. Залучення потенційних клієнтів чи збір коштів на благодійність - будь-яка ціль зі Святим Миколаєм буде досягнута швидше й значно ефективніше.

Доступний спосіб реклами бізнесу

Послуги Святого Миколая для бізнесу можуть стати дієвим рекламним інструментом. Заплативши мінімальну ціну за такого новорічного аніматора, ви отримуєте найефективнішу рекламу свого бізнесу. Ніхто і ніщо інше не зможе справити такого враження на публіку в новорічний період!


ТОП послуг для Нового року

Зі Святим Миколаєм замовляють

Коли мова йде про влаштування святкового заходу, агенція Event-Baza рада допомогти в будь-якому питанні: від планування та організації до проведення вражаючих і захопливих шоу. Звісно, послуги привітання Святого Миколая мало з чим зрівняються в період новорічних свят, проте зробити свій захід ще більш цікавим може допомогти ряд наступних шоу та послуг:

Привітання
Діда Мороза

Досвідчені актори.
Правдоподібні образи.
Доступна ціна.

Дитячі
Аніматори

Професійні артисти.
Різноманітні образи.
Доступна ціна.

Організація
Корпоративу

Повний перелік послуг для організації та креативного проведення корпоративів.

Організація
дитячого Свята

Повний перелік послуг для організації та проведення дитячих свят. Шоу-програми.

Наша агенція свята пропонує безліч різноманітних шоу-програм та послуг, які зможуть допомогти вам в організації та проведенні будь-якого свята, а особливо - новорічного. Тому переходьте до повного каталогу наших шоу-програм та послуг і обирайте те, що потрібно саме вас і саме зараз.

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послугу привітання Святого Миколая для дітей та дорослих на новорічне свято / корпоратив / фестиваль / ярмарку / додому можна з виїздом по Чернівцях та Чернівецькій області (Берегомет, Вашківці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Красноїльськ, Новодністровськ, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин) і навіть по всій Україні.