Найпопулярніше в Event-Baza

Замовити ПРОФЕСІЙНУ ФОТОзйомку

EVENT-baza пропонує послуги професійних фотографів та супровід важливих заходів, концертів, весіль та інших подій. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими, відповідальними та творчими підрядниками, а зйомка завжди виконується за допомогою профільного обладнання та апаратури. Саме тому, звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте приємні враження від співпраці з нашими спеціалістами та по-справжньому шедевральні знімки, які захочеться переглядати знову і знову. Виїзна та студійна зйомка по всій Україні, персональний підхід до кожного замовника та доступні ціни.

Отримати консультацію та зробити замовлення професійної фотозйомки в Харкові та Харківській області 
можна за тел. +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

ПОСЛУГИ ПРОФЕСІЙНОГО ФОТОГРАФА на будь-яку подію

Сучасні та креативні фотосесії для різних цілей. В студії чи на обраній локації. Виїзд по Харкову та Харківській області.

ВЕСІЛЛЯ І

LOVE STORYсімейна І дитяча фотозйомкаОФІЦІЙНІ ЗАХОДИ

ТА СВЯТАДЛЯ ОТРИМАННЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ПОСЛУГ НАШИХ ФОТОГРАФІВ ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА ВКАЗАНИМ НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ АБО ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК МЕНЕДЖЕРА

CRM-форма з'явиться тут

ПРОФЕСІЙНА зйомка івент-заходів та свят з виїздом по Україні

ДАЄМО ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕС ФОТОЗЙОМКИ?

  • обговорення
  • розрахунок вартості
  • зйомка
  • обробка фото
  • передача матеріалу
замовити фотографа недорого
Як формується ціна на послуги фотографа?

Вартість ФОТОПОСЛУГ в ХАРКОВІ залежить від:

ТИПу ФОТОСЕСІЇ

Різні види фотосесій (весілля, портрет, комерційна фотографія, приватна фотосесія) мають різний рівень складності та вимагають різних навичок та обладнання. Відповідно, ціна може варіюватися залежно від типу фотосесії.

ОБСЯГу РОБОТИ

Час, витрачений на підготовку до фотосесії, саму зйомку та обробку фотографій, також впливає на ціну. Більш складні та часомісткі проекти можуть коштувати більше.

ДОСВІДу ТА РЕПУТАЦІї ФОТОГРАФА

Фотографи з великим досвідом та відомим ім'ям зазвичай мають більший попит на свої послуги, тому їхня ціна може бути вищою.

ЛОКАЦІї ТА ВІДСТАНі:

Виїзд фотографа на певну віддалену локацію може вплинуи на ціну через додаткові витрати на транспорт та час.

Уточнення всіх деталей та умов фотозйомки є важливою частиною процесу замовлення фотографа у нашій агенції, що дає нам змогу забезпечити якість та відповідність вашим очікуванням. Ціна на послуги фотографа в м.Харків в кожному конкретному випадку визначається індивідуально та залежить від вище перечислених факторів. ВАЖЛИВО! Оренда фотостудії не входить до вартості послуг фотографа та оплачується окремо в день фотосесії.

 

Замовити фотографа на свято в Харкові або поставити питання щодо розрахунку вартості його послуг можна за номером телефону +38-095-650-00-44

ЧоМУ EVENT-BAZA?

Багато років наполегливої праці в event-індустрії дозволили накопичити колосальний досвід і обширну базу найкращих підрядників - професіоналів своєї справи. Побажання замовника у нас в пріорітеті, а тому наша велика команда зробить все необхідне і навіть більше для досягнення бажаного результату. 

ДОСВІД

У нас зібрана найкраща база фотографів, яка об'єднує професійних фахівців, кожний з яких спеціалізується на тому чи іншому виді зйомки. 

КРЕАТИВНІСТЬ

Ми співпрацюємо спільно з фотографами та знаходимо креативні та нестандартні рішення, можемо реалізувати проекти різної складності та масштабу

РІЗНІ НАПРЯМКИ

Наша івент агенція працює у різних направленнях: lovestory, весілля, сімейна та дитяча фотозйомка, приватні фотосесії, бізнес зйомка та інше. 

ЯКІСТЬ

У нас завжди високі вимоги до підрядників: терміни виконання замовлення, якість обробки, обладнання і т.д.

Зйомки під ключ

Довіривши організацію фотозйомки нам, ви забудете про будь-які організаційні турботи та отримаєте приємні спогади від процесу

ВАРТІСТЬ

Ми пропонуємо самі оптимальні ціни на весь спектр послуг фотографів, при цьому гарантуємо високу якість результату 


ВАМ Може бути цікаво

EVENT-BAZA також пропонує

замовити відеозйомку недорого
ПОСЛУГИ відеозйомки

Професійна зйомка роликів та кліпів різних напрямків. Це можуть бути лавсторі, сімейні, рекламні, корпоративні, святкові репортажні та інші відео. Відеозйомка весілля, ювілею,  дитячого свята та ін.

фотозона декор на свято ціна
ОФОРМЛЕННЯ ФОТОЗОНИ

Фотозона для свята на замовлення: виготовлення, монтаж та оренда. Оформлення та декор фотозон під тематику будь-яких заходів та свят для дітей та дорослих. Великий асортимент та сучасний дизайн конструкцій. 

замовити тамаду на весілля
Послуги ВЕДУЧого

Досвідчений ведучий на урочисті заходи та свята будь-якого формату: на ювілей, день народження, весілля, корпоратив, випускний, фестиваль та ін. Професійний та сучасний підхід до проведення заходів. Врахування всіх побажань замовника.

оренда звукового обладнання ціна
ОРЕНДу ЗВУКУ ТА СВІТЛА

Послуги з оренди звукового та світлового обладнання, спецефектів з доставкою, монтажем та обслуговуваанням. Великий вибір сучаснї техніки та привабливі ціни. Професійний технічний супровід заходів будь-якого масштабу.

Наші Контакти
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги фотографа / професійну фотозйомку / фотосесію / фоторепортаж на свято чи бізнес-подію можна з виїздом по Харкову та Харківській області (Балаклея, Барвінкове, Богодухів, Валки, Великий Бурлук, Вовчанськ, Високий, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Комсомольське, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Нова Водолага, Первомайський, Солоницівка, Харків, Чугуїв) і навіть по всій Україні.