Магія та есперименти

фокусник-ілюзіоніст Херсон

Пропонуємо зробити кожне свято особливим, цікавим і загадковим - запросити Професійних Фокусників-Ілюзіоністів. Талановиті й досвідчені артисти продемонструють неабияку спритність своїх рук, не даючи жодному глядачу шансів залишитись байдужим. Магічне Шоу від професіоналів стане справжньою родзинкою вашої святкової події. У нашому штаті є як дитячі фокусники, так і ілюзіоністи, що показують фокуси для дорослих. Різноманітна й дуже насичена дитяча програма, майстер-класи від фокусників, ексклюзивні трюки та експерименти. Магічна й дивовижна атмосфера гарантована!

Замовити Фокусника та Магічне Шоу на виїзд можна в Херсоні та Херсонській області.
Наш телефон +38-095-650-00-44 (Viber/WhatsApp/Telegram).

Замовити Фокусника на Свято в Херсоні

Магічне Шоу на свято будь-якого формату

Професійний Фокусник здатен створити неймовірну атмосферу захоплення та розваги на будь-якій святковій події. Він виконає найрізноманітніші фокуси та ілюзії, які здивують і розвеселять гостей. Це відмінний спосіб для урізноманітнення Днів Народжень, Корпоративів, Весіль, вечірок різної тематики, і особливо - дитячих свят!

Фокусник-Ілюзіоніст на замовлення

Замовити Фокусника на свято в м.Херсон можна не лише в якості основної розваги для аудиторії, але й для відведення уваги гостей від будь-яких незручних моментів або перерв у вже створеній програмі. Ілюзіоніст завжди й всюди створить позитивну атмосферу, зарядить гостей чудовим настроєм та зробить подію запам'ятовуваною.

Фокуси для дітей та дорослих

Послуги Фокусника можна сміло вважати досить універсальними. Адже Магічне Шоу замовити можна на будь-яку подію. Фокусники-ілюзіоністи легко підлаштовуються самі й завжди вдало підбирають програму під конкретну тематику свята. Таким чином фокуси відмінно вписуються в загальну атмосферу та стиль певної події.

Професійний Фокусник-Ілюзіоніст з майстер-класом

Замовлення Фокусника на свято може передбачати не тільки проведення Магічного Шоу, але й певні майстер-класи, коли професіонал любо ділиться своїм досвідом з аудиторією. В такому разі можна ще й навчитись показувати фокуси самостійно, а не лише захопливо спостерігати за ловкістю рук магічного майстра. Крім того, виступ фокусника в Херсоні завжди передбачає постійну комунікацію з гостями, тому жоден із присутніх точно не залишиться без уваги. Це сприяє ще більшій інтерактивності на святковій події.

CRM-форма з'явиться тут
ТОП Розвага на свято

Магічне Шоу на замовлення

Універсальність послуг фокусника-ілюзіоніста полягає в тому, що Шоу Магії та Фокусів замовити в Херсоні можна чи не на кожне свято, де потрібно розважити гостей та зробити подію унікальною, веселою та запам'ятовуючою. Адже фокусники - це дуже різностороння спеціальність: одні відмінно справляються із базовими фокусами, інші мають хист суто показувати фокуси для дорослих, а дехто характеризує себе лише як дитячий фокусник. Кожен з наших фокусників-ілюзіоністів насамперед є профі, і те, що фокусник для дорослих не показує фокуси для дітей абсолютно не є мінусом, а навпаки - це навіть є перевагою. Адже людина не повинна спеціалізуватись на всьому підряд, навіть якщо сміло вважається професіоналом. Значно важливіше бути ідеальним в чомусь одному, аніж братися за все, але не на повну силу.

Тому запевняємо, що послуги Фокусників замовити які пропонує агенція Event-Baza, 100% гарантують вам саме той ВАУ ефект від побаченого Шоу Магії, про який так голосно розповідаються в усіх фільмах. Не радимо довіряти своє свято любителям, значно краще замовити фокусників через агенцію свята і бути впевненим у якості та професійності запрошених артистів.

ТОП замовлень

Послуги Фокусників-ілюзіоністів

Послуги Фокусників та їх Магічне Шоу замовити можна будь-куди і для будь-якої аудиторії. Ці фантастичні люди роблять справжні дива де б вони не знаходились, перед ким би не виступали, куди б їх не запросили. Проте працюючи у сфері надання івент-послуг вже дуже багато років поспіль, ми можемо сформувати такий собі рейтинг замовлення Фокусників-Ілюзіоністів в м.Херсон:

дитячий фокусник
Фокусник на

Дитяче свято

Дитяча розважальна програма, унікальні фокуси, цікаві експерименти, майстер-класи.
фокусник на день народження
Фокусник на

День народження

Шоу Магії та надзвичайних фокусів, ексклюзивні трюки й експерименти. Чудовий подарунок для іменинника.
фокусник на весілля
Фокусник на

Весілля

Професійний ілюзіоніст з унікальною весільною програмою фокусів. Спритність рук і нічого зайвого! 
фокусник на корпоратив
Фокусник на

Корпоратив

Фокусник-ілюзіоніст з масою унікальних трюків та магічними експериментами. Диво і захват!

Розвага для дітей

Фокусник
для дітей

Дитяче магічне шоу в Херсоні, яке виконує професійний дитячий фокусник, стане цікавим й дуже захопливим способом розваги для дітей. Кожен наш фокусник-ілюзіоніст легко знаходить підхід до маленьких гостей, гарно комунікує з ними протягом всього свята та не дає сумувати ні хвилини. Дитяче свято з фокусником точно стане не таким, як всі і запам'ятається кожній дитині надовго.

Фокусники для дітей - це завжди щось загадкове і незвичайне. Вони дозволяють дітям поринути у світ справжньої магії та повірити у диво. Саме тому, діти люблять цих артистів найбільше за всіх.

Кожен наш дитячий фокусник має заготовлені дитячі програми з фокусами та експериментами, які точно сподобаються малечі. Виступ фокусника-ілюзіоніста для дітей може включати наступні розваги:

  • Фокуси та ілюзії - зникнення предметів, з'явлення предметів, трансформації та інші магічні ефекти;
  • Допомога у виконанні фокусів та майстер-класи - пряме залучання дітей до виступу, що неодмінно подобається малечі та дозволяє багато чому навчитись;
  • Анімаційні персонажі - використання анімаційних костюмів та масок.

Магічне шоу на дитяче свято

Магічне Шоу для дітей в м.Херсон - це не просто наявність на святі людини, яка показує жартівливі фокуси. Це професійна магічна вистава, сценарій якої заздалегідь чітко заготовлений дитячим фокусником і продуманий до дрібниць.

Проте діти бувають досить непередбачувані й шоу може піти не зовсім по плану, саме тому кожен дитячий фокусник замовити якого ми пропонуємо у нашій агенції, володіє всіма необхідними навиками, які допомагають знаходити правильний підхід до діток будь-якого віку. Компетентність, стресостійкість, і головне - вміння експериментувати - це те, чого точно не бракує нашим дитячим ілюзіоністам.

Тому будьте певні, що замовити дитяче магічне шоу через нашу агенцію буде правильним рішенням. З нашими фокусниками на вашому святі не виникне жодних непорозумінь. Все буде по плану: батьки спокійні, а діти щасливі!

Яка ціна послуг дитячого фокусника в Херсоні - вам підкаже наш менеджер!

замовити фокусника на дитяче свято

МАГІЧНЕ ШОУ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

ФОКУСНИК-ІЛЮЗІОНІСТ НА СВЯТО

Безсумнівно, фокусників люблять діти, але й дорослі також не відмовляються від можливості поспостерігати за цікавим Шоу Магії від професійного фокусника чи навіть групи таких артистів. А часом навіть й виявляють неабияке бажання прийняти участь в магічних експериментах та стати прямим учасником такого захопливого шоу.

Шоу Фокусників замовити в Херсоні можна на будь-яке свято, і навіть якщо на ньому немає дітей. Так, наприклад, актуальним замовлення фокусників-ілюзіоністів буде на наступні святкові події:

ілюзіоніст на весілля

Фокусник на весілля

Замовити фокусника на весілля означає отримати масу позитиву та енергії. Фокуси для молодят та їх гостей допоможуть створити чудову атмосферу на весіллі.

фокусник ілюзіоніст

Ілюзіоніст на корпоратив

Послуги фокусника-ілюзіоніста на корпоратив допоможуть урізноманітнити захід такого формату,  додадуть інтриги та магії всім гостям свята.

фокусник ціна

Шоу фокусів на день народження

Шоу Фокусів на день народження буде не тільки цікавою розвагою для всіх присутніх гостей, але й стане крутим подарунком імениннику.

замовити фокусника ціна

Магічне шоу на вечірку

Замовити Магічне Шоу на вечірку потрібно в будь-якому випадку, бо це відмінний спосіб добре повеселитись та поринути у дивовижний світ чудес та магії.


послуги фокусника

Ціна послуг фокусника

Ціна на послуги фокусника або ілюзіоніста в Херсоні може значно варіюватися, тому як залежить від багатьох факторів:

  • Досвід та популярність виконавця;
  • Регіон та місце проведення події - ціна послуг фокусника на виїзд прямо залежить від локації та дальності виїзду артиста;
  • Тривалість та складність виступу;
  • Тематика та індивідуалізація - фокусник може створити спеціальний виступ, адаптований під тематику суто вашої події, але це також впливатиме на ціну
  • Обладнання та реквізити;
  • Кількість гостей;
  • Додаткові послуги - ви можете запрошувати фокусника з різноманітними додатковими шоу-програмами та іншими артистами. Приклад таких супутніх послуг наведено нижче.

ТОП розваг для святкових подій

З фокусниками замовляють

Ми як ніхто знаємо на скільки важливо отримати від святкової події максимум задоволення та зробити її ідеальною. І ми готові вам в цьому допомогти. Замовляйте послуги професійних артистів, акторів та цікаві розважальні шоу і будьте певні, що все у вас буде "по плану". Замовляючи фокусників на свято, можна і навіть дуже варто додати ще одну чи кільках супутніх послуг. Так ваше свято точно стане особливим і запам'ятовуючим. Вибір виключно за кожним з вас!

Дитячі
Аніматори

Великий каталог улюблених дітьми мультяшних та казкових образів. 
Доступна ціна.

Дитячий
Аквагрим

Професійний фейс-арт чудово доповнює будь-яке дитяче свято. Діти перетворюються на улюблених героїв, і це ВАУ! 

Професійний
Фотограф

Професійна фотозйомка.
Великий каталог фотографів.
Доступна ціна.

Організація
Дитячого свята

Креативна організація свята для дітей будь-якого формату. Розваги та різноманітні шоу.

Перегляньте повний каталог розважальних шоу від нашої агенції свята та обирайте потрібне прямо зараз. У разі, якщо є потреба в консультації менеджера - обов'язково телефонуйте нам за вказаним номером, або пишіть на viber чи telegram. Якісне обслуговування та доступну ціну гарантуємо!

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити послуги Фокусника / Ілюзіоніста / Дитячого Фокусника / Шоу Магії / Магічне Шоу / Шоу ілюзій та фокусів на дитяче свято / весілля / корпоратив чи інше свято можна з виїздом по Херсону та Херсонській області (Антонівка, Білозерка, Берислав, Велика Олександрівка, Велика Лепетиха, Генічеськ, Гола Пристань, Каланчак, Камишани, Каховка, Нова Каховка, Нова Маячка, Новоолексіївка, Новотроїцьке, Пойма, Скадовськ, Таврійськ, Херсон) і навіть по всій Україні.