Дивитись варіанти дитячих майданчиків

Фотогалерея дитячих майданчиків

Щоб переглянути повний каталог товарів, дізнатись актуальні ціни, технічні характеристики, та умови співпраці, а також детальну інформацію щодо доставки та монтажу дитячих майданчиків, переходьте на офіційний сайт компанії Creative Play або телефонуйте за номером +38-099-755-98-56 (Viber).


Відповіді на часті запитання

Чи можна вносити зміни в майданчик?

Так, ми можемо вносити зміни в конструкцію як частково так повністю. Можемо змінити колір, розмір, елементи майданчика, кріплення і т. д. Можливо навіть замовити індивідуальний дизайн та брендинг майданчика.

Які строки виготовлення?

Все залежить від сезону та навантаження цеху. Зазвичай малі елементи виготовляються за 1 тиждень. Звичайні ігрові комплекси - 2 тижні. Великі ігрові комплекси - 3-4 тижні. Також строки залежать від виду товару. В наявності завжди є базові заготовки, тому якщо ви обираєте майданчик з нашого каталогу, то він виготовиться значно швидше, ніж той, в проект якого будуть вноситись корективи. 

Що краще, метал чи дерево?

Тут все на ваш власний розсуд. Відповідь полягає в простому - дивлячись куди і для яких цілей вам потрібен дитячий майданчик. А також - як часто ви готові його оновлювати чи реставрувати.

Ми віддаємо перевагу майданчикам з металу, але можемо зробити й з дерев'яного клеєного бруса. Металеві майданчики більше беруть в громадські місця, школи, садочки, через те, що вони більш надійні та довговічні. Дерев'яні - у відповідні інтер'єри подвір'я типу бані, сауни, позаміські комплекси. Але в обох випадках майданчики будуть якісні, тому вибір виключно за вами!

Чи маємо ДСТУ сертифікати? Гарантія?

Так, всі вироби відповідають ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТАМ УКРАЇНИ. Документи сертифікації надаємо по будь-якому запиту.

Яка гарантія? Гарантійний термін - 1 рік. Якщо за цей час майданчик не зламався, то 99.99% що й не зламається. Відразу зазначимо, що будь-який майданчик (і металевий, і дерев'яний) потребує догляду та обслуговування. Враховуйте це при купівлі.

Чи працюємо по перерахунку? НДС?

Ми працюємо по безготівковому розрахунку, але без НДС. З нами співпрацює багато державних установ, фондів та громадських організацій. А ще ми беремо участь у тендерах на ПРОЗОРО.

АЛЕ!!! При оплаті по безготівковому рахунку доплата на загальну суму замовлення +5%.

* 5% - це державний податок для 3-ї групи ФОП. Ми його не включаємо відразу в загальну вартість, бо можемо приймати готівку по 2-й групі ФОП, а також справа в розрахунках. Дуже часто клієнти хочуть внести корективи в дизайн чи кількість конструкцій, тому щоб не перераховувати ціну щоразу, цих 5% нараховується тільки за потреби й вкінці угоди.

Як проходить оплата?

Ми приймаємо замовлення в роботу після 100% оплати, або передплати у розмірі  50%. Післяплата можлива лише для державних замовників і здійснюється через систему ПРОЗОРО.

Після того як замовник вибрав позиції товару на свій бюджет ми виставляємо рахунок + договір + специфікацію. Якщо замовника все влаштовує ми відправляємо опечатані оригінали документів замовнику НОВОЮ ПОШТОЮ. Після отримання договору замовник оплачує аванс або робить повну оплату, а ми після надходження коштів беремо в роботу замовлення.

Як проходить доставка та монтаж?

Можливий самовивіз. В 90% випадків доставка майданчика відбувається ДОГРУЗОМ. Це аналог блаблакара для вантажних автомобілів. Такий вид доставки найдешевший для великих об'ємів товару. Нова Пошта, Делівері доречні, якщо ігрове обладнання розбірне або не габаритне. Вартість доставки залежить від дальності, але в більшості - від об'єму. Детальніше запитуйте у менеджера по телефону.

Щодо монтажу, то монтаж можливий. Всі подробиці та ціни уточнюйте у менеджера за контактним телефоном.

Наші Контакти
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер чи телеграм. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наші Контакти

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.